fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do księgarnio-kawiarni?

Kawa i książka – czy może być lepszy duet na jesienne popołudnia i wieczory? Coraz częściej w różnych miastach w Polsce powstają miejsca, które umożliwiają relaks przy ulubionej lekturze, serwując przy okazji aromatyczną kawę i coś na ząb – mowa o kawiarnio-księgarniach.

W zależności od pierwotnego pomysłu na biznes tego typu lokal może być kawiarnią, którą umożliwia gościom czytanie książek – tworząc, dzięki temu osobliwy, przyjemny klimat. W takim lokalu klienci mogą zajrzeć na lunch, obiad czy kolację i przy okazji poznać nowości wydawnicze. Lub wręcz odwrotnie! Właściciel zakładający księgarnię, chce zatrzymać klientów na dłużej, stworzyć miejsce, gdzie można przeczytać fragment książki przed zakupem, delektując się pyszną kawą i słodkim deserem.

Jaki ekspres wybrać do księgarnio-kawiarni?

Jeżeli nie planujesz zatrudniać wykwalifikowanego baristy i inwestować w drogi, profesjonalny ekspres do kawy, wybór może być tylko jeden: ekspres Inovy & Milk Lavazza Firma. Za pomocą jednego przycisku przygotujesz idealne włoskie espresso i americano oraz kawy mleczne, np.: cappuccino oraz latte macchiato. Dzięki zaawansowanej technologii ekspresu, wystarczy, że włożysz kapsułkę, naciśniesz przycisk odpowiadający wybranej kawie i po niespełna minucie możesz zaserwować swoim gościom pyszną kawę najwyższej jakości!

Poznaj specyfikację ekspresy Lavazza Firma Inovy & Milk > KLIKNIJ TUTAJ

SERWUJ SWOIM GOŚCIOM ULUBIONE KAWY ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZYCISKU

Jaki jest koszt ekspresu Inovy & Milk?

System Lavazza Firma został stworzony dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie czas i szukają rozwiązań niewymagających dużych inwestycji. Oznacza to, że ekspres Inovy & Milk użytkujesz na zasadzie dzierżawy, a Twoim jedynym kosztem jest zakup kawy, w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu w Twoim lokalu. W skrócie, decydując się na współpracę z nami, wybierasz pakiet uwzględniający miesięczny zapas kaw, a my dostarczamy Ci ekspres oraz gwarantujemy darmowe dostawy kawy oraz bezpłatne przeglądy techniczne.

WYBIERZ EKSPRES LAVAZZA FIRMA inovy & milk, aby serwować kawy czarne oraz białe ze świeżym mlekiem

Spróbuj bez zobowiązań!

Nadal się zastanawiasz czy to rozwiązanie jest dla Ciebie? Skorzystaj z bezpłatnego, miesięcznego okresu próbnego. Przez 30 dni korzystasz z ekspresu za darmo, otrzymujesz od nas w prezencie kapsułki z kawą. Po tym czasie decydujesz, czy ekspres Inovy & Milk spełnia Twoje oczekiwania i czy chcesz kontynuować współpracę.

Miesiąc to wystarczający czas, aby sprawdzić możliwości samego urządzenia, ale też określić ilość kaw, które wykorzystujesz w biznesie.

Okres testowy nic nie kosztuje i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Na podstawie opinii naszych klientów, wiemy, że rozwiązanie Lavazza Firma to bardzo korzystna alternatywa dla firm, które nie chcą lub nie mogą inwestować w profesjonalne, drogie ekspresy, często wymagające obsługi przez doświadczonych baristów.

Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Daj swoim klientom to, co najlepsze!

Miejsca takie jak kawiarnie i księgarnio-kawiarnie z samej definicji są zobowiązane do dostarczania gościom kawy z najwyższej półki. Nawet najbardziej klimatyczny lokal bez dobrej kawy nie przyciągnie tylu stałych, lojalnych klientów, którzy będą chcieli spędzać w nim swój wolny czas.  

Poznaj dostępne pakiety dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

W naszej ofercie znajdziesz też oryginalne akcesoria Lavazza oraz otrzymasz pełne wsparcie marketingowe w postaci ulotek, menu oraz projektów standów czy naklejek na indywidualne zamówienie. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ