fbpx

Type and press Enter.

Dzierżawa czy zakup ekspresu? Co wybrać?

Czy lepiej zainwestować we własny ekspres do firmy? A może korzystniej będzie wybrać umowę dzierżawy i nie narażać się na wysokie koszty zakupu oraz utrzymania urządzenia?

Zakup może wydać się naturalnym wyborem, chociażby dlatego, że wiąże się z jednorazową opłatą, a nie zobowiązaniem na kolejne miesiące z dostawcą rozwiązania. Z drugie strony, już przy samym porównaniu funkcjonalności ekspresów, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości urządzenia, będzie się to wiązało z wyższym kosztem. Czym się kierować przy podejmowaniu decyzji?

Jako doświadczony dostawca rozwiązań kawowych z blisko 20-letnim doświadczeniem staramy się pomóc naszym klientom biznesowym wybrać opcję, która w pełni spełni ich oczekiwania i będzie najbardziej korzystna cenowo. W dzisiejszym wpisie postaramy się opisać korzyści z rozwiązań dostępnych na zasadzie umowy dzierżawy, ponieważ wiemy, że budzą one wątpliwości, a ostatecznie bardzo często doskonale sprawdzają się w praktyce.

Ekspres z górnej półki dostępny dla każdego

Jeśli chcesz cieszyć się smakiem i aromatem doskonałej kawy, musisz zainwestować w… dobrą kawę (!) i sprawdzony ekspres wysokiej jakości. Nie ma wątpliwości, co do tego, że parametry urządzenia mają znaczenie dla końcowego efektu.

W zależności od tego, czy potrzebujesz ekspresu do przygotowania wyłącznie czarnej kawy czy także kaw mlecznych, jakiej wydajności oczekujesz oraz który rodzaj ekspresu preferujesz (np.: przelewowy, kolbowy, automatyczny, kapsułkowy) ceny urządzeń będą się wahać od kilkuset nawet do kilku tysięcy złotych.

W przypadku rozwiązania Lavazza Firma, gdzie ekspres otrzymujesz w ramach umowy dzierżawy, nie płacisz NIC za jego użytkowanie. Wystarczy, że kupujesz co miesiąc swoją ulubioną kawę, ale o tym za chwilę 😉

NIE PŁAĆ ZA EKSPRES, KORZYSTAJ Z NOWOCZESNEGO URZĄDZENIA W RAMACH ATRAKCYJNEGO ABONAMENTU

Serwis, wsparcie techniczne, obsługa zamówień… Te sprawy bierzemy na siebie!

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z rozwiązania Lavazza Firma cenią sobie opiekę serwisową, jaką otrzymują w trakcie współpracy z nami. To my pamiętamy o regularnych przeglądach ekspresów oraz służymy pomocą w razie jakikolwiek problemów z działaniem urządzeń.

Wsparcie serwisowe jest w cenie abonamentu, dlatego za naprawę usterki czy przegląd nie płacisz ani złotówki więcej.

Nasz niezawodny zespół ds. zamówień pamięta za Ciebie comiesięczną datę dostawy nowej porcji kawy. Pakujemy i wysyłamy przesyłkę na nasz koszt, a Ty nie martwisz się o zapasy kawy w biurze.

Zgodzisz się, że to kolejna oszczędność i wygoda dla Twojej firmy?

Kawa, jak z kawiarni codziennie w Twoim biurze

W ostatnim punkcie przejdziemy do samej kawy. W ramach umowy dzierżawy Lavazza Firma otrzymujesz do użytku nie tylko nowoczesny ekspres Lavazza, ale także co miesięczny zapas kawy. Czy wiesz, że mieszanki włoskiego producenta plasują się na topowej pozycji wśród kaw premium w Polsce? Więcej na ten temat przeczytasz w wyjątkowym ebooku o kawie w biznesie (zajrzyj TUTAJ).

Zachęcamy naszych klientów do degustowania różnych rodzajów kaw. I tych intensywniejszych, i tych łagodniejszych. Mieszanek 100% Arabica i mieszanek Arabica oraz Robusta. Kaw o różnych nutach smakowych od delikatnych kwiatowych czy owocowych, po kawy z nutami czekolady, miodu i orzechów.

Wybierając rozwiązanie Lavazza Firma każdego dnia w pracy masz pod ręką doskonały ekspres serwujący Ci za każdym razem kawę, jak z kawiarni. I co najważniejsze, nie musisz mieć żadnych umiejętności w tym zakresie. Naciskasz przycisk i gotowe!

CZARNA CZY BIAŁA? PIJ KAWĘ JAKĄ LUBISZ! JAKOŚC, JAK Z KAWIARNI ZA KAŻDYM RAZEM

Czy dzierżawa ekspresu do kawy to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy?

Spróbuj i się przekonaj. Możesz skorzystać z 30-dniowego testu bez opłat i po tym czasie zdecydować czy to coś dla Ciebie, czy nie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI KLINIJ TUTAJ >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru rozwiązania kawowego dla Twojej firmy (w formie dzierżawy lub zakupu), skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania 🙂