fbpx

Type and press Enter.

Czy Lavazza Firma to rozwiązanie dla Ciebie? Odpowiedz na 3 pytania!

Lavazza Firma to system kawowy stworzony dla klientów biznesowych. Korzystają z niego zarówno małe firmy, jak i te zatrudniające kilkadziesiąt pracowników. Ponieważ kawa to podstawa w każdym miejscu pracy, przed zakupem ekspresu warto zadać pytanie, jakie są oczekiwania i preferencje kawowe Twoje oraz pracowników, aby dokonać właściwego wyboru.

Dzisiaj zachęcamy Cię do głębszej analizy swoich potrzeb kawowych, która pozwoli Ci zdecydować, czy system Lavazza Firma sprawdzi się w Twojej firmie. Odpowiedz na 3 podstawowe pytania, a wszystko stanie się jasne. Zaczynajmy!

Jak dużo czasu możesz poświęcić na przygotowanie kawy w pracy?

Wiele osób jest przekonanych o tym, że kawa ziarnista gwarantuje najwyższą jakość. Nie wchodząc w kwestie jakościowe samych mieszanek, faktem jest, że filiżanka kawy z ziaren zmielonych tuż przed zaparzeniem smakuje o wiele lepiej! Jednak w praktyce cały rytuał przygotowania takiej kawy: zmielenie ziaren, dokładne odmierzenie porcji kawy, zaparzenie jej np. w kawiarce zajmuje sporo czasu i wymaga pewnej wprawy.

Jeśli na pytanie o to, ile czasu realnie możesz poświęcić na przygotowanie kawy podczas pracy, Twoja odpowiedź brzmi: niewiele, system Lavazza Firma pozwoli Ci na przygotowanie perfekcyjnego espresso czy latte w niespełna 60 sekund! Kawa z kapsułki zachowuje wszystkie właściwości tej świeżo zmielonej przed zaparzeniem. Od razu po zmieleniu przesypuje się ją do hermetycznie zamykanej kapsułki, która gwarantuje zachowanie pełni smaku i aromatu.

WYSTARCZY NACISNĄĆ JEDEN PRZYCISK I KAWA, JAK Z KAWIARNI GOTOWA!

Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na kawę w pracy?

Z jednej strony, jako przedsiębiorca dysponujesz pewnym budżetem, który dzielisz na różne obszary działalności swojej firmy (umówmy się, że kawa nie jest inwestycją priorytetową). Z drugiej strony zależy Ci na dobrym wizerunku i nie chcesz serwować klientom czy partnerom biznesowym najtańszej kawy słabej jakości.

Czy Twoim zdaniem filiżanka kawy jakości tej z kawiarni w cenie 2 zł to dużo? System Lavazza Firma oferuje Ci doskonałej jakości kawę Lavazza i ekspres, za który nie płacisz ani złotówki. W skrócie płacisz ok. 2 zł za jedną kawę. Każda porcja kawy jest tak samo perfekcyjna, jak ta zakupiona w ulubionej kawiarni za 8 zł, 10 zł, 15 zł?? Korzystasz z ekspresu, który oddajemy do Twojej dyspozycji bez dodatkowych kosztów. A w pakiecie dodajemy jeszcze bezpłatną obsługę techniczną, serwisową i darmową dostawę ulubionych mieszanek co miesiąc.

Czy jakość kawy ma dla Ciebie znaczenie?

Jeżeli widzisz różnicę pomiędzy kawą z kawiarni, a tą którą pijesz w swoim miejscu pracy i zdecydowanie wolisz tą z kawiarni to odpowiedź brzmi TAK.

Z systemem Lavazza Firma zapewniasz sobie kawę, jak z kawiarni w swoim miejscu pracy. Pijesz espresso, latte macchiato, cappuccino zawsze, kiedy masz na to ochotę nie wychodząc z biura. Co więcej, nie martwisz się o jakość kawy czy sposób jej przygotowania. Wkładasz kapsułkę z najwyższej jakości kawą Lavazza, naciskasz przycisk i już. Kawa, jak z kawiarni gotowa!

ESPRESSO, CAPPUCCINO, LATTE MACCHIATO – Z EKSPRESEM LAVAZZA FIRMA INOVY & MILK TO ŻADEN PROBLEM

Czy system Lavazza Firma jest dla Ciebie?

Wspaniale, że odpowiedziałeś/aś na powyższe pytania. Czy uważasz, że system Lavazza Firma sprawdziłby się w Twojej firmie? O jego zaletach moglibyśmy pisać jeszcze długo. Ale mamy lepszą propozycję. Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego testu Lavazza Firma. Wypróbuj ekspres, spróbuj mieszanek, sprawdź czy to rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania. Bez zobowiązań i bez opłat. Kawę także dostaniesz gratis 😉

Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

W każdym momencie użytkowania ekspresu możesz do nas napisać lub zadzwonić, a my dopowiemy na wszystkie pytania: KLIKNIJ TUTAJ

Poznaj dostępne pakiety dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

W naszej ofercie znajdziesz też oryginalne akcesoria Lavazza, w tym eleganckie filiżanki i spodki z logo Lavazza.