fbpx

Type and press Enter.

3 pytania zanim wybierzesz ekspres do biura.

Kawa w biurze to podstawa. Pobudza, dodaje energii, poprawia koncentrację i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Jednak sama kawa to nie wszystko. Wybór rozwiązania kawowego dopasowanego to miejsca pracy może przynieść więcej korzyści Twojej firmie niż Ci się wydaje.

Czy wyobrażasz sobie rozpoczęcie dnia pracy bez filiżanki pobudzającej kawy? Jeśli nie, należysz do sporej grupy osób, dla których kawa stanowi ważny element codziennego życia. My także do niej należymy 😉 Uważamy, że kawa to nie tylko sposób na pobudzenie. Kawa stanowi ważną częścią kultury pracy w przedsiębiorstwach na całym świecie.

Poniżej znajdziesz trzy najważniejsze pytania, które warto sobie zadań przed wyborem ekspresu do biura.

Jaką kawę lubią Twoi pracownicy?

Znasz odpowiedź na to pytanie? Możesz się tego dowiedzieć pytając poszczególne osoby, poobserwować lub po prostu wybrać uniwersalne urządzenie, które przygotuje zarówno kawę czarną, jak i mleczną.

Umożliwienie pracownikom wyboru kawy, jaką lubią najbardziej to wyraz troski pracodawcy o komfort zespołu.

Z ekspresem Lavazza Firma Inovy & Milk każdy może samodzielnie przyrządzić jedną z najczęściej wybieranych kaw za pomocą jednego przycisku. Ekspres pozwala na zaprogramowanie m.in.: espresso, americano, cappuccino czy latte macchiato.

Ile masz czasu na konserwację ekspresu? Lub czy jest ktoś, kto może się tym zając regularnie?

Bardzo często klienci inwestujący w drogie, większe ekspresy do kawy, najczęściej modele na kawę ziarnistą i te z systemem mlecznym nie są zadowoleni z faktu, iż taki ekspres wymaga regularnego czyszczenia.

Zanim kupisz ekspres do biura dokładnie sprawdź, czy dany model ma opcję autoczyszczenia i czy system mleczny składa się z mniejszych części, które należy umyć po każdym przygotowaniu kawy z mlekiem.

W ekspresie Lavazza Firma Inovy & Milk problem czyszczenia ekspresu sprowadza się co opróżniania pojemnika na zużyte kapsuły, gdy ten się zapełni oraz odkładania rurki do spieniania mleka w odpowiednie miejsce, uruchamiając proces samooczyszczenia się ekspresu.

W naszym biurze to rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze, choćby dlatego, że oszczędza nasz czas oraz w dłuższej perspektywie przedłuża żywność urządzenia.

Kawa razem czy osobno?

W wielu firmach pracownicy przygotowują kawę, a następnie wracają za biurko i kontynuują pracę. Jest to naturalne i bardzo powszechne.

Jednak, aby wykorzystać pełen potencjał kawy w pracy, warto wiedzieć, że wspólny czas podczas przerwy lub krótka rozmowa przy ekspresie mogą mieć bardzo dobry wpływ na integrację zespołu oraz przyjazną atmosferę w biurze. To z kolei przekłada się na zaangażowanie pracowników w rozwój firmy oraz wydajność zespołu.

Jeżeli masz taką możliwość, przemyśl stworzenie kącika kawowego w biurze.

Jak oficjalny dystrybutor rozwiązań Lavazza w Polsce pomożemy Ci w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dostarczymy nie tylko najwyższej jakości kawę i ekspres, ale również eleganckie akcesoria.

Czy rozwiązanie Lavazza Firma sprawdzi się w Twoim biurze?

Sprawdź to! Dowiedz się więcej o ofercie Lavazza Firma > KLIKNIJ TUTAJ

Skorzystaj z 30-dniowego testu bez opłat i zobowiązań > BEZPŁATNY TEST

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem > KONTAKT