fbpx

Type and press Enter.

Darmowy test

ZAMÓW TEST

Przetestuj ekspres przez 30 dni!

Perfekcyjna kawa, jak z kawiarni zawsze kiedy tego chcesz – to możliwe, dzięki systemowi Lavazza Firma stworzonemu z myślą o firmach.
Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że nie musisz inwestować w drogi ekspres. Przez cały okres umowy korzystasz z jednego z najnowocześniejszych ekspresów Lavazza, płacąc wyłącznie za kawę!

Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce umożliwiamy naszym klientom bezpłatny okres próbny.
Jesteśmy pewni najwyżej jakości i funkcjonalności urządzeń od Lavazza. Testujemy je w naszym biurze od lat!

W ramach bezpłatnego testu dostarczymy do Twojej firmy wybrany ekspres oraz pakiet kapsuł z kawą mieloną Lavazza.
Okres próbny trwa 30 dni lub do wyczerpania darmowej kawy. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu zarówno w kwestii obsługi ekspresu, jak i serwisu.

Po zakończeniu testu przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dzierżawy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby Twojego biznesu.
Ceny pakietów zaczynają się już od 139 zł netto miesięcznie.

Okres próbny nie wiąże się z żadnymi opłatami ani zobowiązaniami. Kliknij poniżej, aby wysłać zapytanie o bezpłatny test.

ekspresy lavazza firma

Wybierz, który ekspres Lavazza Firma chcesz przetestować!

Mały, kompaktowy ekspres do przygotowania idealnego, włoskiego espresso czy urządzenie z funkcją mleka do przygotowywania zarówno espresso, jak i cappuccino oraz latte macchiato? Poznaj ekspresy Lavazza Firma i wybierz ten, który chcesz przetestować w swojej firmie.
Jeśli nie wiesz, jaką podjąć decyzję, pomożemy Ci dostosować urządzenie idealne dla Ciebie!

Pamiętaj, ekspresów Lavazza Firma nie trzeba kupować. Korzystasz z nich za darmo, kupując ulubione mieszanki kawy Lavazza Firma.
To Ty decydujesz, z którego ekspresu chcesz skorzystać i ile kaw miesięcznie chcesz zamówić. Umowa dzierżawy opiera się na jasnych warunkach.

Poznaj nasze ekspresy:

Zobacz także: