fbpx

Type and press Enter.

Kawa Lavazza Firma

kawa lavazza firma

Głęboki smak,
intensywny aromat

kawy dla firm

Więcej niż espresso

Włoskie espresso wyróżnia się kilkoma charakterystycznymi cechami. Jest gęste, aromatyczne, pobudzające, lekko kwaskowate, intensywne, z aksamitną cremą. Jeśli, taką kawę lubisz najbardziej Lavazza Firma będzie dla Ciebie nowym, wyjątkowym odkryciem. Jeśli wolisz kawy na bazie mleka, również możesz się miło zaskoczyć. W naszej ofercie znajdziesz mieszanki ziaren Arabica oraz Arabica i Robusta, dzięki którym przygotujesz pełne smaku i aromatu kremowe cappuccino czy latte macchiato.

Oprócz starannie wyselekcjonowanych ziaren z najlepszych plantacji na świecie, mieszanki zostały wzbogacone o aromatyczne dodatki, takie jak czekolada, suszone owoce, kwiaty, karmel, orzechy czy miód. Każda z nich charakteryzuje się nieco innym profilem smakowym i aromatycznym, co sprawia, że filiżanka kawy jest nie tylko pobudzeniem, a pełną wspaniałych wrażeń podróżą dla zmysłów.

Kawy lavazza firma

Nuty kwiatowe i owocowe

Mieszanki wzbogacone o nuty kwiatowe i owocowe powstają na bazie 100% ziaren Arabica o średnim lub ciemnym stopniu wypalenia.
Wyrazisty smak espresso przełamują delikatne, orzeźwiające nuty, które sprawią, że przerwa na kawę staje się prawdziwą przyjemnością.

Kawy lavazza firma

Nuty czekoladowe

Kawa z aromatyczną nutą czekolady smakuje wyśmienicie. Ten smak i aromat docenią zarówno miłośnicy tradycyjnego espresso, jak i kaw z dodatkiem mleka. Lavazza Firma oferuje 6 wyjątkowych mieszanek. Poznaj je wszystkie!

Kawy lavazza firma

Nuty suszonych owoców

Dodatek suszonych owoców dodaje lekkości nawet najbardziej intensywnym mieszankom. Lecz to nie wszystko! W zależności od rodzaju kawy, suszone owoce łączą się z nutą karmelu, kakao, wanilią czy miodem. Wybierz kompozycję, która najbardziej odpowiada Twoim gustom i ciesz się smakiem najlepszej, włoskiej kawy na świecie.

Inne napoje lavazza firma

Napoje gorące Lavazza Firma

Lavazza Firma to nie tylko kawa! W naszej ofercie znajdziesz także doskonale zbalansowane gorące napoje, które przygotujesz w wybranym ekspresie za pomocą jednego przycisku. Wszystkie powstają na bazie najlepszej jakości składników.

kawa w kapsułkach

Kawa świeżo mielona

Wokół tematu kawy w kapsułkach powstało wiele mitów. Jej wpływ na zdrowie, wątpliwa zawartość kapsułek, brak zaufania do produktu, którego nie można zobaczyć przed zaparzeniem… Ze wszystkimi najpopularniejszymi mitami konfrontujemy się na naszym blogu, gdzie serdecznie Cię zapraszamy.

Tymczasem musisz wiedzieć, że kawa w kapsułkach Lavazza Firma jest kawą świeżo mieloną. Na 100%. Różne kapsuły zawierają różne kawy. Od 100% kawy Arabica, także klasy Origin. Poprzez mieszanki ziaren Arabica lub Arabica i Robusta. Każda kapsuła to kawa z najlepszych plantacji na świecie. Po wypaleniu i zmieleniu ziaren w fabryce we Włoszech OD RAZU przesypuje się je do próżniowo zamykanych kapsuł. Zmielone ziarna uwalniają swój smak i aromat dopiero w momencie ekstrakcji kawy w ekspresie. Do tego czasu Twoja kawa pozostaje świeża.

W naszej ofercie znajduje się przepyszna kawa do biura dla klientów z Warszawy. Włoskie espresso wyróżnia się kilkoma charakterystycznymi cechami. Jest gęste, aromatyczne, pobudzające, lekko kwaskowate, intensywne, z aksamitną cremą. Jeśli taką kawę lubisz najbardziej, Lavazza Firma będzie dla Ciebie nowym, wyjątkowym odkryciem. Jeśli wolisz kawy na bazie mleka, również możesz się miło zaskoczyć. W naszej ofercie znajdziesz mieszanki ziaren Arabica oraz Arabica i Robusta, dzięki którym przygotujesz pełne smaku i aromatu kremowe cappuccino czy latte macchiato.

Wyjątkowy smak i aromat – kawa do biura Warszawa

Ziarna pochodzące z różnych zakątków świata posiadają unikalne profile smakowe. Na ostateczny smak i aromat kawy wpływa miejsce uprawy, ale też proces palenia ziaren. I tak w ofercie Lavazza Firma znajdują się kawy z wyczuwalną nutą aromatyczną czekolady, suszonych owoców, kwiatów, karmelu, orzechów czy miodu. Każda filiżanka to nie tylko pobudzenie, a pełna wspaniałych wrażeń podróż dla zmysłów.

Zobacz również: