fbpx

Type and press Enter.

Serwis ekspresów do kawy Warszawa

serwis

Jedyne w Polsce autoryzowane przez Lavazza Techniczne Centrum Serwisowe i Magazyn części zamiennych

Dysponujemy własnym, jedynym w Polsce, autoryzowanym przez firmę Luigi Lavazza S.p.A. Technicznym Centrum Serwisowym oraz magazynem oryginalnych części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych, a także szeroką ofertą materiałów wsparcia sprzedaży – także tworzonych na indywidualne potrzeby Klienta.

Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis Lavazza w Warszawie dla wszystkich Klientów i Użytkowników następujących urządzeń: ekspresy Lavazza, ekspresy Rheavendors, automaty sprzedających Lavazza BLUE, N&W Global Vending, dyspensery soków i inne urządzenia NEKTAR NATURA.

Oferujemy przeglądy okresowe*, naprawy bieżące, programowanie, udoskonalanie, a także profesjonalne czyszczenie, odkamienianie i asenizację wszystkich urządzeń. 

Oferowane przez nas usługi są wykonywane ściśle wg instrukcji serwisowych producentów urządzeń i przy wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń pomiarowych dostarczonych także przez producentów.

Zapewniamy wsparcie techniczne dla hoteli, restauracji, kawiarni oraz dla dystrybutorów i operatorów włącznie z przyjazdem naszych Techników, a także doradztwo i szkolenia serwisowe. Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu ekspresów do kawy Lavazza w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu!

przegląd okresowy

Przegląd okresowy dla klientów gratis!*

Standardowy zakres przeglądu okresowego:
 • rozebranie urządzenia 
 • diagnoza usterek 
 • kontakt ze Zleceniodawcą (w przypadku konieczności wymiany innych części niż w przeglądzie okresowym) 
 • kompleksowe czyszczenie i odkamienianie kąpielowe 
 • wymiana na nowe wszystkich uszczelnień układu wodnego 
 • wymiana koniecznych śrub i zacisków 
 • poprawne złożenie urządzenia 
 • test ciśnieniowy 
 • test poprawności przygotowania espresso
 • 3 miesiące gwarancji na wykonane naprawy 
 • 6 miesięcy gwarancji na wykonane naprawy jeśli Klient używał w tym czasie właściwego filtra wody i potrafi to udokumentować
 • jeżeli klient po przedstawieniu diagnozy zrezygnuje z naprawy, zobowiązany jest do pokrycia kosztów diagnozy w wysokości 49 zł netto

*Nasi klienci korzystający z systemu Lavazza Firma nie ponoszą żadnych opłat za usługę przeglądu okresowego.

Regularna opłata za przegląd okresowy wynosi 259 zł netto.
usługa door-to-door

Usługa „DOOR-TO-DOOR“ w całej Polsce 

Szanujemy Twój czas! Dzięki usłudze „door-to-door” nie musisz martwić się o transport urządzenia do miejsca serwisu!
Nasz kurier odbiera ekspres z Twojej firmy, przekazuje go do naszego serwisu Lavazza w Warszawie i odwozi go z powrotem na miejsce!

KLIENCI KORZYSTAJĄCY Z ROZWIĄZANIA LAVAZZA FIRMA NIE PŁACĄ ZA USŁUGĘ „DOOR-TO-DOOR”.

Usługa „door-to-door” krok po kroku:

1. odbiór urządzenia

Odbiór Twojego urządzenia
naszym kurierem pod wskazanym
„Zleceniu naprawy“ adresem.

2. przegląd w serwisie

Przegląd okresowy Twojego
urządzenia w naszym serwisie
wg zakresu standardowego.

3. dostawa urządzenia

Dostarczenie naszym kurierem
urządzenia po przeglądzie na wskazany
„Zleceniu naprawy“ adres.


Jeśli urządzenie nie ma uszkodzeń wymagających niestandardowych części zamiennych usługa trwa tylko 3 dni robocze.

ZLECENIE NAPRAWY

Zlecenie naprawy 

Aby zlecić przegląd lub naprawę urządzenia, wypełnij poniższy formularz.

Zlecenie naprawy lub korzystanie z serwisu technicznego ENDURANCE jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Mieszkasz w Warszawie i potrzebny Ci profesjonalny serwis ekspresów do kawy? Zapoznaj się z naszą ofertą. Dysponujemy własnym, jedynym w Polsce, autoryzowanym przez firmę Luigi Lavazza S.p.A. Technicznym Centrum Serwisowym oraz magazynem oryginalnych części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych, a także szeroką ofertą materiałów wsparcia sprzedaży – także tworzonych na indywidualne potrzeby Klienta. Naprawa ekspresów wykonywana jest naszym serwisie w Warszawie przez specjalistów.

Kompleksowe usługi – serwis ekspresów do kawy Warszawa

Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis ekspresów dla wszystkich Klientów i Użytkowników następujących urządzeń: oferujemy naprawę ekspresów do kawy Lavazza, ekspresów Rheavendors, automatów sprzedających Lavazza BLUE, N&W Global Vending, dyspenserów soków i innych urządzeń NEKTAR NATURA.

Oferujemy przeglądy okresowe*, naprawy bieżące, programowanie, udoskonalanie, a także profesjonalne czyszczenie, odkamienianie i asenizację wszystkich urządzeń. 

Oferowane przez nas usługi są wykonywane ściśle wg instrukcji serwisowych producentów urządzeń i przy wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń pomiarowych dostarczonych także przez producentów.

Zapewniamy wsparcie techniczne dla hoteli, restauracji, kawiarni oraz dla dystrybutorów i operatorów włącznie z przyjazdem naszych Techników, a także doradztwo i szkolenia serwisowe.

Zobacz również:

Jeżeli potrzebny Wam profesjonalny serwis ekspresów do kawy w Warszawie, to jesteście we właściwym miejscu. U nas każda naprawa przebiega szybko i sprawnie. W krótkim czasie zdiagnozujemy Twój problem z urządzeniem, by móc przywrócić mu dawną sprawność. Zapewniamy również czyszczenie, odkamienianie oraz asenizację sprzętu. 

Najlepszy serwis ekspresów do kawy Warszawa

Serwis ekspresów Lavazza proponuje usługę „door-to-door” – zadaniem kuriera jest wówczas odbiór ekspresu z Twojej firmy, a po dokonanej naprawie, urządzenie zostaje odwiezione na miejsce. To niezwykle wygodne rozwiązanie, z którego skorzystało już wielu klientów.

Pełen profesjonalizm

Jako zespół specjalistów, gwarantujemy usługi na najlepszym poziomie. Zawsze działamy zgodnie z instrukcją serwisową producentów urządzeń. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami. Wiemy, jak dobrać najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie. Za nami wiele udanych realizacji, co potwierdzić mogą osoby współpracujące z naszą firmą. Skorzystaj z okazji i oddaj swoje urządzenie do profesjonalnego serwisu ekspresów ciśnieniowych w Warszawie.

Jeśli masz pytania związane z ofertą, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do współpracy!