fbpx

Type and press Enter.

Kawa w biurze – opinie klientów

Którą kawę najlepiej wybrać do biura? Oto jest pytanie! W dzisiejszym wpisie na blogu poznasz rekomendacje przedsiębiorców, którzy wybrali kawę Lavazza Firma. Dlaczego korzystają właśnie z tego rozwiązania? Co cenią w nim najbardziej?

W rzeczywistości system Lavazza Firma sprawdza się zarówno w biurach, jak i miejscach usługowych np. gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, a także w lokalach gastronomicznych. Włoski producent zaprojektował to rozwiązanie z myślą o miejscach, gdzie liczy się wysoka jakość kawy, ale też łatwość obsługi ekspresu oraz powtarzalny, doskonały efekt, który może osiągnąć każdy za pomocą zaledwie jednego przycisku.

Opinie klientów o Lavazza Firma – branża beauty

Piękne metamorfozy w salonach naszych klientów przebiegają w przyjemnej atmosferze dopełnionej aromatem włoskiej kawy unoszącej się w powietrzu.

Do zamówienia systemu Lavazza Firma skłoniła nas kompaktowość urządzenia, jego wysoka jakość oraz świetna obsługa ze strony przedstawiciela firmy Endurance.

Dodatkowym atutem jest bezpłatny test ekspresu, dzięki któremu mogliśmy poznać bliżej system, przed podpisaniem umowy oraz degustacja kawa, którą oceniamy jako bardzo aromatyczną. Dodatkowo obsługa ze strony firmy Endurance jest na piątkę z plusem.

Polska Akademia Fryzjerstwa | Poznań

Jakość, wygoda, wygląd – tak możemy opisać system Lavazza Firma i przekonać innych do skorzystania z tej oferty. Przedstawiciel handlowy zaprezentował nam ekspres, a prosty sposób obsługi oraz wysoka jakość kawy przekonały nas do skorzystania z oferty Endurance.

Salon Fryzjerski Marzena Miotła | Chorzów

Opinie klientów o Lavazza Firma – lokalne gastronomiczne i piekarnie

Dobre jedzenie smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie intensywnej, pobudzającej kawy. Klienci, którzy wybrali Lavazza Firma do restauracji, kawiarni, piekarni mogą być pewni doskonałego efektu w filiżance za każdym razem.

Dowiedzieliśmy się o systemie Lavazza Firma przez internet i cena oraz sama marka Lavazza przekonały nas do jego nabycia. Ponadto ekspres jest łatwy w obsłudze, nie martwię się jego użytkowaniem, ponieważ w pakiecie mamy darmową obsługę serwisową. Polecam ten system z całego serca.

Restauracja Fantasmagoria | KatowicE

Nasi klienci pytali nas o dobrej jakości kawę i gdy pojawił się przedstawiciel firmy Endurance, prezentując system Lavazza Firma, skusiliśmy się na skorzystanie z jego oferty. Ekspres robi szybko jakościową i dobrą kawę ☕ Zresztą mówią o tym sami nasi klienci, którzy stale wracają po to, by napić się znów tej pysznej kawy.

Mist Bar | Wrocław

Szybkość parzenia kawy oraz łatwy w obsłudze system są must have w naszej piekarni. Dzięki ekspresowi Lavazza Firma szybko możemy uraczyć naszych klientów pyszną kawą Lavazza. Dodatkowo urządzenie jest bezusterkowe, a kontakt z przedstawicielem na najwyższym poziomie.

Gt Farm, Piekarnia & CafE | Katowice

System Lavazza Firma cenimy za szybkość, sprawność i smakowość. W użytkowaniu ekspresu podoba nam się prostota obsługi. Nie trzeba nic więcej mówić, po prostu trzeba spróbować tej kawy.

Cukiernia Józefa Rogowska | Skała

Opinie klientów o Lavazza Firma – branża motoryzacyjna

Kawa pobudza, dodaje energii i pomaga w skupieniu. Filiżanka kremowego espresso to doskonałe wsparcie dla właścicieli, pracowników i klientów firm z branży motoryzacyjnej.

Do zamówienia ekspresu Lavazza Firma skłoniły nas niskie koszty oraz łatwość obsługi urządzenia. Ponadto spodobała nam się praktyczność ekspresu, a także jego gama kolorystyczna. Obecnie nie ma na rynku nic lepszego w kwestii jakości, niż system Lavazza Firma.

MatMar S.C. | Warszawa

Prostota ekspresu i czystość, skłoniły nas do nawiązania współpracy z Endurance, która jest bezproblemowa. Konkurencyjna oferta cenowa jest niewątpliwą zaletą systemu Lavazza Firma. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

RS CUSTOMS Marcin Rożek | Mikołów

Opinie klientów o Lavazza Firma – inne firmy lokalne

Czy wyobrażasz sobie dzień w pracy bez filiżanki kawy? Niezależnie od branży, pyszna, pobudzająca kawa sprawia, że codzienne zadania staja się prostsze i przyjemniejsze 😉

Niepowtarzalny smak kawy Lavazza skłonił nas do zamówienia systemu Lavazza Firma. Łatwość użytkowania ekspresu jest dodatkowym atutem ekspresu. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma systemu Lavazza Firma u siebie w firmie, niech spróbuje tej kawy – decyzja o jego nabyciu, zapadnie od razu.

Gym Generation | WarszawA

Prostota systemu oraz łatwość obsługi urządzenia to jedna z zalet Lavazza Firma. Dodatkową zaletą jest różnorodność kapsuł kaw i napojów kawowych, które można wybierać w ramach pakietu dzierżawy. Bardzo dobra i niezawodna obsługa ze strony handlowca jest wisienką na tym kawowym torcie.

Firma Optimistic-Optyk | Kraków

Przedstawiciel w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczył nam zasady współpracy i obsługę ekspresu Możliwość zrobienia około 15 smacznych kaw dziennie, łatwość obsługi i szybkość robienia kawy, skłoniły nas do skorzystania z oferty. Polecamy!

Centrum Medyczne 311 | Zabrze

Do zamówienia systemu Lavazza Firma skłoniła nas szybkość oraz łatwość obsługi. Cenimy ten system przede wszystkim za duży wybór smaków kapsułek. Dodatkowym atutem jest szybka i profesjonalna obsługa.

THE ODDER SIDE | Warszawa / Kraków

Zamów bezpłatny test Lavazza Firma

To niezwykle motywujące, że dzięki dystrybucji rozwiązania Lavazza Firma, możemy wspierać przedsiębiorców w codziennych zadaniach. Zaprezentowane opinie to tylko namiastka przykładów firm, które każdego dnia korzystają z rozwiązania włoskiego producenta.

Jeżeli chcesz się delektować doskonałą, aromatyczną kawą, jak z kawiarni w swoim miejscu pracy, wystarczy, że wyślesz zgłoszenie > KONTAKT

Nowi klienci mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Oznacza to, że dostarczamy ekspres oraz kawę Lavazza Firma bezpośrednio do Twojego biura, a Ty bez opłat i zobowiązań testujesz, czy zarówno kawa, jak i urządzenie spełniają Twoje oczekiwania.

Po zakończeniu okresu próbnego decydujesz czy chcesz dalej korzystać z Lavazza Firma i jeśli tak, wybierasz jeden z dostępnych pakietów.

Każdy pakiet przewiduje comiesięczna dostawę wybranych kaw, a z ekspresu korzystasz za darmo, na zasadzie dzierżawy.

Dodatkowo zyskujesz opiekę naszego przedstawiciela regionalnego, bezpłatne dostawy kaw oraz darmowy serwis techniczny, który zajmuje się zarówno regularnymi przeglądami, jak i udziela wsparcia w razie jakichkolwiek problemów z ekspresem.

Czy to brzmi atrakcyjnie?

Już teraz wyślij zgłoszenie i rozpocznij bezpłatny test > 30 DNI TESTU

Jesteśmy ciekawi, jaka będzie Twoja opinia o rozwiązaniu Lavazza Firma 😉