fbpx

Type and press Enter.

O nas

o nas

Z miłości do włoskiego espresso

Naszą misją jest dzielenie się pasją do kawy pochodzącej z najlepszych plantacji na świecie. Od blisko 20 lat współpracujemy z Lavazza, producentem, który w swojej ponad 100-letniej historii nigdy nie odszedł od tradycji.

Z szacunkiem dla swojego rzemiosła, potęgi natury oraz lokalnych społeczności zajmujących się uprawą kawy, korzysta z nowoczesnych technologii, realizując wizję świata otwartego, zrównoważonego, gdzie kawa jest nie tylko powszechnie dostępnym produktem, ale wartością, rytuałem, ważną częścią kultury.

Podzielamy to podejście. I z pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością podpisujemy się pod każdym rozwiązaniem, które oferujemy naszym klientom.

jakość ponad wszystko

Bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość produktów.

Każdy etap produkcji kawy Lavazza jest poddany rygorystycznej ocenie jakościowej. Na przestrzeni lat włoski producent wypracował szereg procedur i metod, które regulują poszczególne prace od zakupu ziaren, po ich przechowywanie i dostawy.

Każdy etap związany z obsługą produktu jest kontrolowany i weryfikowany przez doświadczonych operatorów. Poza samym procesem kontroli procesowej, na opakowaniach są zamieszczane także dodatkowe certyfikaty pochodzące od zewnętrznych jednostek certyfikujących.

Wśród nich są m.in. certyfikaty: BIO, UTZ, RAINFOREST ALLIANCE, FAIR TRADE, CONFIDA, ESE, NOP.

kawa z najwyższej półki

Najlepsza kawa premium!

Czy wiesz, że na świecie serwuje się ok. 30 miliardów filiżanek espresso Lavazza rocznie? W raporcie opublikowanym przez Poland Brand Health w 2021 r. marka Lavazza znalazła się na pierwszym miejscu w segmencie kawy premium.

Jeśli interesuje Cię sama historia Lavazza, projekty, które realizuje oraz szczegóły dotyczące samych produktów, zachęcamy do przejrzenia naszego bloga oraz podstron ofertowych.

Dlaczego konsumenci tak cenią produkty Lavazza? Jakość, smak, aromat, a może zwykły marketing? Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce oraz zespół z 16-letnim doświadczeniem w branżach OCS, Vending i HoReCa, możemy Cię zapewnić, że do tej pory nie trafiliśmy na lepsze rozwiązanie kawowe dla firm. Potwierdzają to długofalowe współprace z klientami zarówno z mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw.

Długa współpraca z włoskim producentem, daje nam dodatkowe możliwości dopasowania podstawowej oferty do Twoich potrzeb. Jako pierwsi w naszym kraju mogliśmy zaoferować klientom system Lavazza Firma. Jako jedyni umożliwiamy nowym klientom bezpłatny okres próbny, który nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Tak budujemy zaufanie nowych klientów do marki, której sami zaufaliśmy wiele lat temu.
kawa w pracy

Kawa w pracy to podstawa!

Niezależnie od rodzaju firmy, stanowiska czy okoliczności, kawa to ważny, silnie zakorzeniony element kultury pracy. Zaczynamy od niej dzień, pijemy ją w przerwie, ratujemy się nią w chwilach spadku koncentracji. Serwujemy aromatyczne espresso klientom czy partnerom biznesowym. Mamy ją ze sobą podczas podróży służbowych. Kawa towarzyszy nam każdego dnia. Jest przyzwyczajeniem, przyjemnością, a nawet potrzebą.

Czy to nie wystarczający powód, aby świadomie wybrać najlepsze rozwiązanie kawowe dla swojej firmy?

Jeśli zgadzasz się z nami, nie wahaj się napisać lub zadzwonić! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w podjęciu najlepszej decyzji.