fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do małej firmy?

Czy wyobrażasz sobie dzień w pracy bez filiżanki kawy? A czy przywiązujesz wagę do jakości kawy, którą pijesz? Nie musisz być znawcą, aby dostrzec różnicę pomiędzy produktem wysokiej i niskiej jakości…

Wystarczy, że napijesz się espresso czy czarnej kawy z niższej półki przyrządzonej samodzielnie, a tej z kawiarni. Czy wiesz, że jakość kawy, jak z kawiarni możesz uzyskać także w swoim biurze bez inwestycji w drogi ekspres? Dzisiaj przyjrzymy się zaletom rozwiązania Lavazza Firma skupiając się na potrzebach małych firm.

Doskonała kawa, jak z kawiarni za pomocą jednego przycisku

Być może zastanawiasz się, czy ekspresy automatyczne dorównują tym wykorzystywanym w profesjonalnych kawiarniach. Odpowiedź brzmi: TAK! W lokalach gastronomicznych zatrudnieni są profesjonalni bariści, którzy mają rozległą wiedzę na temat sposobów mielenia ziaren kawy, gramatury, jaka będzie potrzebna do przygotowania odpowiedniego napoju, poziomu ubicia kawy przed zaparzeniem, a dalej spieniania mleka czy serwowania kawy.

Jako właściciel lub pracownik małej firmy możesz korzystać z usług kawiarni albo… zapewnić sobie równie dobrą alternatywę we własnym biurze. Ekspresy Lavazza Firma to niewielkie urządzenia o dużych możliwościach. Technologia opracowywana i ulepszana przez lata we włoskim Centrum Badań i Rozwoju Lavazza + sama produkcja ekspresów w Szwajcarii to połączenie, które spotkało się z bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników systemu LF niemal na całym świecie.

Zdradzimy też, że wśród naszych klientów znajdują się właściciele lokalów gastronomicznych. Z uwagi na doskonałą jakość kawy oraz szybki i prosty sposób jej przygotowania, każdy pracownik jest w stanie przyrządzić idealne espresso czy cappuccino bez żadnej dodatkowej wiedzy w tym zakresie.

EKSPRES INOVY & MILK PRZYGOTUJE DOSKONAŁE ESPRESSO I KAWY MLECZNE

Jak dokładnie działa system Lavazza Firma?

Zamysłem całego projektu było dostarczenie przedsiębiorcom maksymalnie intuicyjnych i szybkich w obsłudze urządzeń, serwujących zawsze tak samo doskonałą kawę. Cel został osiągnięty! Ekspresy Lavazza Firma są:

  • niewielkich rozmiarów – możesz je postawić nawet w najmniejszym biurze, a elegancki design doskonale uzupełni Twoje wnętrze,
  • proste w obsłudze – z pomocą instrukcji (lub wsparciem naszych pracowników) należy zaprogramować ulubione kawy, a potem wystarczy tylko jeden przycisk, aby uzyskać pożądany efekt,
  • wielofunkcyjne – za pomocą jednego przycisku możesz przygotować kawy czarne np.: espresso, americano, ale też kawy z idealnie spienionym mlekiem, np. cappuccino czy latte macchiato. Co ważne, ekspres korzysta ze świeżego mleka, nie mleka w proszku. Alternatywą, którą ceni nasi klienci są kawy na bazie mleka roślinnego, takiego, jakie lubią najbardziej.

Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

WYBIERZ EKSPRES LAVAZZA FIRMA, KTÓRY NAJLEPIEJ SPEŁNI TWOJE POTRZEBY

Kawa najwyższej jakości!

Ekspresy Lavazza Firma są kompatybilne z kapsułkami z kawą Lavazza. W ofercie znajdziesz wiele różnych mieszanek 100% Arabica oraz Arabica i Robusta. Ziarna pochodzą z plantacji znajdujących się w różnych zakątkach świata. A mieszanki różnią się od siebie zawartością kofeiny czy nutami aromatycznymi. Różnorodność daje konsumentom możliwość wyboru takiej kompozycji, która najlepiej spełni indywidualne oczekiwania. Wszystkie dostępne mieszanki są dostępne TUTAJ.

Na temat kawy w kapsułkach krąży wiele mitów. Zatwardziali zwolennicy kawy ziarnistej podważają jakość kawy w kapsułkach. To słuszne podejście, ale nie do końca… Rzeczywiście są producenci, którzy zamiast kawy umieszczają w kapsułce proszek o smaku kawy i inne sztuczne substytuty. Na szczęście nie dotyczy to marki Lavazza. W kapsułkach włoskiego producenta jest w 100% świeża, zmielona kawa. Po wypaleniu i zmieleniu ziaren, kawa jest umieszczana w kapsułce i zamykana próżniowo, po to aby zatrzymać pełnię smaku i aromatu aż do momentu ekstrakcji. W tym wypadku masz pewność, że pijesz świeżo mieloną kawę. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Czy to się opłaca?

Wiemy, że przedsiębiorcy przywiązują dużą wagę do kosztów. Dlatego w przypadku rozwiązania Lavazza Firma istnieje wyłącznie opcja dzierżawy ekspresu. Klient nie musi kupować drogiego urządzenia. Firma zamawia wyłącznie kawę w takiej ilości, jaka zaspokaja jej potrzeby. Cena za jedną porcję kawy to koszt ok. 2 zł. Jakość jak z kawiarni, gdzie kawa kosztuje ok. 10 zł lub więcej.

Klient w pakiecie otrzymuje też bezpłatne, comiesięczne dostawy kawy oraz wsparcie w przypadku przeglądów technicznych ekspresu. W skrócie nasi klienci płacą wyłącznie za kawę. My zajmujemy się całą resztą – za darmo w ramach współpracy.

Poznaj dostępne pakiety dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ

Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy 🙂