fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do piekarni?

Kawa w piekarni lub tradycyjnej cukierni? Jeszcze kilka lat temu wielu właścicieli nie zgodziłoby się na takie połączenie. Dzisiaj kawa na wynos w towarzystwie pysznej kanapki ze świeżym, chrupiącym pieczywem czy drożdżówki to… chleb powszedni. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie rozwiązanie kawowe pozwoli Ci przygotowywać doskonałej jakości kawę w bardzo krótkim czasie, koniecznie przeczytaj ten wpis!

To nic nowego, że wraz z upływem czasu zmieniają się zachowania i potrzeby konsumentów. Wszyscy jesteśmy coraz bardziej zabiegani, wciąż brakuje czasu na załatwienie wszystkich ważnych spraw z codziennej listy zadań. Szukamy więc rozwiązań, które ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić cenne chwile. Jedzenie na mieście to jeden z efektów zwiększonego tempa życia. Śniadanie jedzone w biegu, po drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię, szybki lunch w pobliskim bistro, czy obiad zamawiany z dostawą.

Take away jest modne!

Podczas, gdy dla wszystkich niezależnie od wieku ważny jest czas, wśród młodszego pokolenia można zaobserwować jeszcze jeden element wpływający na popularność jedzenia poza domem. STYL ŻYCIA. Młodzi ludzie spędzają dużą część dnia poza domem. Są aktywni i przyzwyczajeni do szerokiej oferty lokali gastronomicznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od diety czy upodobań kulinarnych. Dlatego dbając o potrzeby młodych konsumentów, warto rozważyć wdrożenie nowych, prostych rozwiązania dostosowanych do ich stylu życia.

Kawa w piekarni

Tradycyjna piekarnia ciesząca się zaufaniem klientów, gwarantuje najwyższą jakość produktów. Chleby, bułki, ciasta, słodkie i słone przekąski to podstawowa oferta w takim miejscu. A jeśli dodać do tego gotowe kanapki i aromatyczną kawę na wynos? Masz szansę przyciągnąć nowych klientów, co widać po sukcesie takiego modelu w znanych sieciówkach.

KAWA TAKE AWAY TO ŚWIETNY SPOSÓB NA POZYSKANIE NOWYCH KLIENTÓW

Jaki ekspres wybrać do piekarni oraz cukierni serwujących kawę?

Kawa to dodatek do Twojej podstawowej oferty, dlatego najważniejszą cechą rozwiązania kawowego będzie prosta, szybka obsługa urządzenia oraz najwyższa jakość samej kawy. To i jeszcze więcej korzyści zapewni Ci ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk. Poznaj szczegóły urządzenia > KLIKNIJ TUTAJ

Jednorazowe przygotowanie dowolnej kawy czarnej czy mlecznej zajmie Ci ok. 60 sekund. Wystarczy, że naciśniesz 1 przycisk. Gwarantujemy, że za każdym razem, niezależnie od umiejętności i wiedzy na temat przygotowywania kawy, uzyskasz idealny efekt! Perfekcyjne espresso, americano, latte macchiato czy cappuccino.

EKSPRES LAVAZZA FIRMA INOVY & MILK POZWOLI CI PRZYGOTOWAĆ IDEALNĄ KAWĘ JEDNYM PRZYCISKIEM

Jak działa rozwiązanie Lavazza Firma?

Na pewno ucieszy Cię fakt, że decydując się na wybór Lavazza Firma nie musisz wiele inwestować. Ekspres dostarczymy Ci za darmo na zasadzie umowy dzierżawy. Do tego pomożemy w zaprogramowaniu kaw i będzie dbać o regularne przeglądy techniczne. Twoim jedynym kosztem jest sama kawa. Płacisz za ustaloną wcześniej ilość kaw, a potem sprzedajesz swoim klientom ich ulubione napoje. W każdym momencie możesz zamówić więcej porcji kawy w korzystnych cenach.

Zyskujesz podwójnie: po pierwsze Twoja piekarnia odpowiada na potrzeby współczesnych konsumentów, po drugie zyskujesz dodatkowy dochód.

Testuj bez opłat przez 30 dni!

Chcesz bezpłatnie przetestować rozwiązanie Lavazza Firma w swojej piekarni? .Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Poznaj dostępne pakiety dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

W naszej ofercie znajdziesz też oryginalne akcesoria Lavazza, w tym kubki papierowe z logo Lavazza, w korzystnych cenach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ