fbpx

Type and press Enter.

Kawa dla pracowników – sprawdzone rozwiązanie dla firm

Kawa w pracy to podstawa. Nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że większość z nas nie wyobraża sobie dnia pracy bez filiżanki ulubionej, pobudzającej kawy. Najczęściej sięgamy po kawę o poranku, w chwilach spadku koncentracji czy w czasie przerwy. Jeżeli zastanawiasz się, jaką kawę wybrać dla siebie i pracowników, poznaj nasze rekomendacje.

Od blisko 20 lat dostarczamy klientom biznesowym sprawdzone rozwiązania kawowe do biur, restauracji i wszystkich miejsc, gdzie dbałość o wysoką jakość idzie w parze z potrzebą maksymalnej wydajności i oszczędności czasu. Pomagamy przedsiębiorcom w wyborze ekspresów, bazując na indywidualnych potrzebach każdej z firm.

Oto kilka najważniejszych pytań, jakie warto sobie zadać, zanim dokonasz wyboru ekspresu dla pracowników.

Jak duże zapotrzebowanie na kawę jest w Twojej firmie?

Każdy pracownik wypija podczas dnia pracy 2-3 kawy. Jedna porcja espresso to 7-8 g mielonej kawy na filiżankę. W bardzo prosty sposób możesz wyliczyć zapotrzebowanie na kawę w swojej firmie.

Dodatkowo możesz wziąć pod uwagę średnią liczbę klientów, których częstujesz kawą podczas spotkań biznesowych w swojej firmie.

Taka wiedza pozwoli Ci zdecydować o gramaturze opakowania kawy na dany okres czasu oraz rodzaju kawy. Pamiętaj, że po otwarciu kawy mielonej z każdym dniem traci ona na świeżości, a to wpływa na smak i aromat w filiżance.

Kawy dostępne w kapsułkach dają Ci gwarancję zachowania świeżości przez długi czas. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, masz pewność, że kawa będzie intensywna i świeża. Tu warto jednak zadbać o wybór kawy ze sprawdzonego źródła.

ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA JAKIEKOLWIEK ROZWIAZANIE KAWOWE W FIRMIE, SPRAWDŹ ILE CIĘ TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO

Czy zatrudniasz lub korzystasz z usług osoby, która dba o czystość w Twojej firmie?

W kontekście wyboru ekspresu warto tu wziąć pod uwagę kwestie związane z konserwacją i regularnym czyszczeniem urządzenia. To ważne, aby dbać o nie według zaleceń producenta. W innym wypadku czekają Cię dodatkowe wydatki na naprawę ekspresu oraz brak dostępu do ulubionej kawy przez jakiś czas 😉

Czy Ty oraz Twoi pracownicy macie określone wymagania wobec jakości kawy?

Wiemy z doświadczenia, że w firmach mało kto ma czas i wiedzę dotycząca wyboru wysokiej jakości kawy. Zazwyczaj zakup odbywa się przy okazji większych zamówień akcesoriów do biura. To całkowicie zrozumiałe. I tutaj warto się zdać na wsparcie zaufanego dostawcy, który o kawie podpowie, co warto wziąć pod uwagę i ma na to dowody.

W lavazzafirma.pl udowadniamy naszym klientom, że mogą cieszyć się kawą, jak z kawiarni codziennie w swoim biurze. Do tego nie muszą mieć specjalistycznej wiedzy, ani dodatkowych umiejętności.

Lavazza Firma dla firm

Od kilku lat w naszej firmie korzystamy z rozwiązania Lavazza Firma. Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce mogliśmy śledzić rozwój wszystkich systemów, jakie włoski producent wypuścił na rynek na przestrzeni kilkunastu lat. Musisz nam uwierzyć, że Lavazza Firma ma w sobie wszystkie cechy idealnego rozwiązania dla małych i średnich firm. W tym m.in.:

  • dostarcza za każdym razem perfekcyjnego espresso, cappuccino, latte macchiato i inne kawy, jak w kawiarni
  • ekspres jest bardzo prostu w obsłudze – wystarczy jeden przycisk i kawa gotowa
  • oszczędza wiele czasu na przygotowaniu kawy (zarówno czarnej, jak i tej z mlekiem)
  • pozwala na przygotowanie kaw ze świeżym mlekiem (takim jakie lubisz Ty oraz każdy z pracowników indywidualnie: tradycyjnym lub roślinnym)
  • ekspresy są łatwe w utrzymaniu – oszczędzasz mnóstwo czasu na czyszczenie i konserwację
  • kawa Lavazza to najwyższa jakość, co potwierdza ponad 120 lat doświadczenia i stabilna pozycja wśród topowych marek na świecie
kawa czarna czy kawa z mlekiem? każdy przygotuje ulubioną kawę jednym przyciskiem

Ile kosztuje ekspres Lavazza Firma?

System Lavazza Firma opiera się na modelu dzierżawy. Każdy nowy klient może skorzystać z 30 dni testu za darmo. Dostarczamy do Twojego biura czy lokalu wybrany ekspres oraz kawy bez opłat i zobowiązań.

Kiedy zdecydujesz się na współpracę, wybierasz pakiet, który uwzględnia model ekspresu oraz ilość, jaką będziemy Ci dostarczać miesięcznie.

Ostatecznie płacisz tylko za kawy, a z eksperu korzystasz w ramach naszej zawartej umowy, bez dodatkowych opłat.

Są jeszcze dwa ważne plusy tego rozwiązania. Po pierwsze nie martwisz się o dostawę kawy. To my pamiętamy o comiesięcznej wysyłce. Po drugie serwis i wsparcie techniczne są po naszej stronie. Dokonujemy regularnych przeglądów i napraw na własny koszt.

Czy Lavazza Firma to dobra kawa dla pracowników?

Po rozmowach z naszymi klientami biznesowymi oraz pracownikami naszej firmy możemy śmiało polecić to system Lavazza Firma. Niektóre z opinii znajdziesz na stronie głównej lavazzafirma.pl i podstronie OFERTA

Jeśli aktualnie korzystasz z innego rozwiązania, gorąco Cię zachęcamy do wypróbowania LF. Pierwszy miesiąc nic nie kosztuje, a może bardzo pozytywnie zaskoczyć Ciebie i Twoich pracowników.

Więcej informacji

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat darmowego okresu próbnego, dostępnych ekspresów i kaw, sprawdź poniże linki.

Aby dowiedzieć się więcej na temat DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI KLINIJ TUTAJ >>>

Aby poznać dostępne ekspresy Lavazza Firma KLINIJ TUTAJ >>>

Chcesz sprawdzić, jakie kawy Lavazza Firma możesz wypróbować? KLINIJ TUTAJ >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru rozwiązania kawowego dla Twojej firmy (w formie dzierżawy lub zakupu), skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ