fbpx

Type and press Enter.

Kawy na lato – ranking Lavazza Firma

Latem, szczególnie w ciepłe, słoneczne dni, godziny spędzone za biurkiem mogą się dłużyć w nieskończoność. Warto umilić sobie ten czas np. filiżanką aromatycznej kawy. W dzisiejszym wpisie kilka propozycji mieszanek idealnych na letnie dni.

W wakacyjnym rankingu kaw Lavazza Firma uwzględniliśmy mieszanki, które idealnie sprawdzą się zarówno w wersji tradycyjnej jako pobudzające, poranne espresso, jak i w różnych wariacjach z mlekiem np. w formie orzeźwiającego mrożonego latte.

Spróbuj tych mieszanek w sezonie letnim.

TOP 1 – Lavazza Firma Tierra Aromatico BIO-ORGANIC 100% Arabica RFA

Ta aromatyczna mieszanka organicznych ziaren Arabica przypadnie do gustu osobom lubiącym wyrazisty smak kawy. Wszystko za sprawą ziaren pochodzących z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej oraz ciemnego stopnia palenia.

Lavazza Firma Tierra Aromatico BIO-ORGANIC jest kawa organiczną z plantacji, gdzie Fundacja Lavazza uczy lokalnych producentów kawy technik rolniczych wspomagających radzenie sobie ze skutkami zmian klimatu.

Kwiatowe i owocowe nuty aromatyczne równoważą głęboki smak. Ta kawa to świetna baza do wszelkiego rodzaju kaw mlecznych.

Więcej o kawie > TUTAJ

Lavazza Firma Tierra Aromatico BIO-ORGANIC 100% Arabica RFA

TOP 2 – Lavazza Frima Lungo Vivace

Kolejną mieszanką na naszej wakacyjnej liście jest Lungo Vivace wyprodukowana na bazie mytych ziaren Arabica pochodzących z Ameryki Południowej. Warto dodać, że ziarna pochodzą z certyfikowanych upraw objętych certyfikatem Rainforest Alliance, niezależnej organizacji ekologicznej wspierającej zrównoważoną uprawę kawy.

Lungo Vivace zapewnia intensywny smak kawy, a z drugiej strony przyjemny, słodki aromat. To także pyszna propozycja zarówno do przygotowania espresso, jak i kaw mlecznych.

Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA FIRMA LUNGO VIVACE

TOP 3 – Lavazza Firma Espresso Gustoso

Ostatnią propozycją w letnim zestawieniu kaw Lavazza Firma jest Espresso Gustoso. Intensywna (9/13 w skali podanej przez producenta), aromatyczna (odnajdziesz w niej delikatne nuty suszonych owoców i czekolady mlecznej), o pełnym smaku. Lavazza Firma Espresso Gustoso to mieszanka ziaren Arabica i Robusta pochodzących z Azji i Ameryki Południowej.

Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA FIRMA ESPRESSO GUSTOSO

Znajdź swoją idealną kawę na lato Lavazza Firma

Czy któraś z naszych propozycji przypadła Ci do gustu? 😉 Mamy nadzieję, że tak! Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z wyborem mieszanki lub chcesz poznać szczegółowa ofertę dla firm, skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z rozwiązania Lavazza Firma, zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>