fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do restauracji?

Czy każda restauracja powinna posiadać profesjonalny ekspres gastronomiczny? Doświadczenie naszych klientów pokazuje, że nie. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości lokalu. Poznaj prostą w obsłudze alternatywę, która zapewni doskonałą, włoską kawę, jak z najlepszej kawiarni.

Zakup ekspresu gastronomicznego to spora inwestycja. Dobrej jakości ekspresy gastronomiczne to wydatek rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Sama obsługa takiego ekspresu wymaga ukończenia specjalistycznych szkoleń. Dla właściciela restauracji, zakup profesjonalnego ekspresu i zatrudnienie wykwalikowanego baristy, może być sporym kosztem.

Dlatego z przyjemnością obserwujemy, jaką ulgę odczuwają restauratorzy, odkrywając rozwiązanie kawowe Lavazza Firma. Ulga wynika z 3 głównych czynników: sam ekspres otrzymują bez żadnych opłat, w pakiecie zawarty jest też regularny serwis i wsparcie techniczne; ekspres nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, każdy pracownik jest w stanie przygotować wybraną kawę od espresso, przez latte, po cappuccino; kawa zawsze smakuje tak samo perfekcyjnie, co doceniają goście restauracji.

Jak działa ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk?

Ekspres Inovy & Milk Lavazza Firma to nowoczesne, eleganckie urządzenie, stworzone z myślą o miejscach, gdzie ceni się wysokiej jakości kawę, a równocześnie ważna jest prostota obsługi.

Rozwiązanie Lavazza Firma opiera się na kawie w kapsułkach (jeżeli nie masz dobrej opinii o kawie w kapsułkach, warto dać temu rozwiązaniu jeszcze jedną szansę, próbując kawy z kapsułek Lavazza – zobaczysz różnicę ;))

Cała procedura przygotowania kawy w ekspresie Lavazza Firma to umieszczenie kapsułki w ekspresie i naciśnięcie jednego przycisku!

Ekspres Inovy & Milk Lavazza Firma pozwala na przygotowanie zarówno kaw czarnych (np.: espresso, americano), oraz kaw mlecznych (np.: cappuccino, latte macchiato). Kawy mleczne są przygotowywane na bazie świeżego mleka (mleko tradycyjne lub roślinne), nie mleka w proszku.

Samodzielnie lub z naszym wsparciem, możesz zaprogramować wybrane rodzaje kaw. Następnie każda osoba z obsługi wybiera przycisk na ekranie dotykowym odpowiadający danej kawie.

Przygotowanie kawy zajmuje ok. 1 minuty. A ekspres posiada funkcję samoczyszczenia, co dodatkowo oszczędza czas pracowników restauracji.

Sprawdź charakterystykę ekspresu Lavazza Firma Inovy & Milk > KLIKNIJ TUTAJ

Czy Lavazza Firma to rozwiązanie dla Twojej restauracji?

Lavazza Firma będzie doskonałym wyborem dla mniejszych restauracji, lokali, które nie zatrudniają jeszcze baristów czy dla nowo otwartych restauracji. Powód jest bardzo prosty – to bezpieczne rozwiązanie, nie obciążające Twojego biznesu, gdzie masz gwarancję świetnej jakości kawy, za każdym razem.

Ile kosztuje Lavazza Firma dla restauracji?

Ekspres Inovy & Milk użytkujesz na zasadzie dzierżawy, a Twoim jedynym kosztem jest zakup kawy, w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu w Twoim lokalu. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz pakiet uwzględniający miesięczny zapas kaw, a my dostarczamy Ci ekspres oraz gwarantujemy darmowe dostawy kawy oraz bezpłatne przeglądy techniczne.

Ceny pakietów rozpoczynają się od 179 zł netto miesięczne przy 96 porcjach kawy w tym okresie.

Więcej o dostępnych pakietach >> TUTAJ <<

Testuj za darmo przez 30 dni!

Na dobry początek skorzystaj z bezpłatnego, miesięcznego okresu próbnego. Przez 30 dni korzystasz z ekspresu za darmo, otrzymujesz od nas w prezencie kapsułki z kawą. Po tym czasie decydujesz, czy ekspres Inovy & Milk spełnia Twoje oczekiwania i czy chcesz kontynuować współpracę.

Okres testowy nic nie kosztuje i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. To czas kiedy spokojnie możesz przetestować wszystkie funkcje ekspresu oraz podpytać gości o opinie na temat kawy 🙂

Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Podejmij korzystną decyzję.

Prowadzenie restauracji wymaga ogromnego zaangażowania. Lavazza Firma może być cennym wsparciem dla Ciebie i Twojego zespołu. Idealna kawa zawsze pod ręką i zawsze na najwyższym poziomie – brzmi obiecująco?

Nasi klienci w różnych miastach w Polsce potwierdzają, że wybór tego rozwiązania był bardzo dobrą decyzją. Zachęcamy więc do współpracy i skorzystania z okresu testowego 🙂

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ