fbpx

Type and press Enter.

Kawy na wiosnę – ranking Lavazza Firma

Wiosna w pełni, a to idealny moment, aby zamienić kawy wzbogacone o karmelowe czy czekoladowe nuty, na kawy z kwiatowymi czy owocowymi nutami. W ofercie Lavazza Firma znajdziesz bogaty wybór doskonałych, włoskich mieszanek.

Wiosenna kawa charakteryzuje się pobudzającym aromatem i łagodnym smakiem. Warto wykorzystać tę porę roku na pobudzanie zmysłów oraz dostarczanie nowych, świeżych wrażeń.

Poniżej zamieszczamy nasze ulubione kawy Lavazza Firma, idealne na wiosenne miesiące.

TOP 1 – Lavazza Firma Qualità Oro

Tę mieszankę Lavazza znają wszyscy koneserzy włoskich kaw! Charakterystyczne, złote opakowanie przyciąga wzrok i kojarzy się z doskonałą jakością. Historia tej kompozycji sięga aż do 1956 roku!

Lavazza Firma Qualità Oro to 100% ziaren Arabica z Ameryki Środkowej i Południowej o średnim stopniu palenia. Intensywność kawy wynosi 7/13.

Qualità Oro wyróżnia się słodkim, delikatnym posmakiem i intensywnym aromatem. Przeważają w niej nuty kwiatów i owoców. Świetnie smakuje zarówno w postaci espresso, jak i w kawach z dodatkiem mleka.

Więcej o kawie > TUTAJ

Lavazza Firma Qualità Oro

TOP 2 – Lavazza Frima Espresso Vivace

Kolejną mieszanką rekomendowaną w okresie wiosennym jest Espresso Vivace. To kompozycja bazująca na 100% ziaren Arabica o średnim stopniu palenia, pochodzących z certyfikowanych upraw Rainforest Alliance, zlokalizowanych w Ameryce Południowej.

Certyfikate Rainforest Alliance zostaje nadany przez niezależną organizację ekologiczną wspierającą zrównoważoną uprawę kawy.

Lavazza Firma Espresso Vivace uprzyjemnia chwilę z kawą, dzięki delikatnym nutom kwiatów i owoców. Intensywność kawy wynosi 7/13.

Pasuje zarówno do przyrządzenia espresso, a także jako baza do ulubionego cappuccino czy latte macchiato.

Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA FIRMA espresso VIVACE

TOP 3 – Lavazza Firma Eraclea Caffe Ginseng

Ostatnią propozycją w rankingu wiosennych kaw jest ciekawa alternatywa dla tradycyjnego espresso – napój z żeń-szeniem Lavazza Firma Eraclea Caffe Ginseng.

To bezglutenowy napój stworzony na bazie herbat czarnych z dodatkiem żeń-szenia. Dzięki jego właściwościom każda porcja Eraclea Caffe Ginseng to zastrzyk naturalnej energii i gwarancja pysznego smaku.

Więcej o napoju > TUTAJ

Lavazza Firma Caffe Ginseng Eraclea
Lavazza Firma Eraclea Caffe Ginseng

Znajdź swoją idealną kawę na wiosnę Lavazza Firma

Gorąco zachęcamy do spróbowania rekomendowanych kaw Lavazza Firma na wiosnę.

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z rozwiązania Lavazza Firma, skorzystaj z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Jeśli masz pytania dotyczące oferty B2B, skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ