fbpx

Type and press Enter.

Lavazza podczas 31. Finału WOŚP! Czekamy na Ciebie w Warszawie!

W ostatnim wpisie opisaliśmy wyjątkowe licytacje, które Lavazza przygotowała na 31. Finał WOŚP. Dzisiaj powiemy Ci o innych możliwościach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Lavazza oraz tego, co czeka na darczyńców oraz wolontariuszy podczas najbliższego Finału w Warszawie.

Niedziela 29. Stycznia 2023 r. – w tym dniu odbędzie się 31. Finał WOŚP. My także tam będziemy! 🙂 Zespół Endurance Sp. z o.o. – oficjalnego dystrybutora Lavazza w Polsce z przyjemnością po raz kolejny pojawi się w głównym studio na Placu Defilad.

Lavazza pobudza w Warszawie!

Jeśli ten dzień spędzisz, podobnie jak my, w stolicy koniecznie odwiedź strefę partnerską pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie Lavazza zaprasza na aromatyczną, prawdziwie włoską kawę, a wszystkich gości w studio do profesjonalnej kawiarni obsługiwanej przez baristów Lavazza.

Kawa dla wolontariuszy w Polsce!

W dniu Finału wolontariusze zdecydowanie będą mogli liczyć na pobudzające wsparcie w postaci włoskiej kawy! 20 Sztabów otrzyma do dyspozycji ekspresy do kawy Lavazza i 1000 sztuk kapsułek oraz kubeczków.

Dzięki prostym w obsłudze, nowoczesnym ekspresom na kapsułki Lavazza, idealna kawa, jak z kawiarni będzie gotowa w kilkadziesiąt sekund! Te same ekspresy z powodzeniem sprawdzają się w biurach naszych klientów.

Ponad to 2000 opakowań kawy trafi do sztabów i wolontariuszy w całej Polsce.

LAVAZZA PONOWNIE GRA Z WOŚP! DOŁĄCZ DO NAS! (FOT. Łukasz Widziszowski)

Wspieraj WOŚP podczas zakupów!

Podobnie jak w ubiegłym roku, w wybranych sieciach handlowych dostępna jest, przygotowana specjalnie z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, edycja kultowej kawy Lavazza Qualità Oro w eleganckiej puszce z logo WOŚP. Kupujesz, delektujesz się ulubioną kawą, a przy okazji wspierasz cel Finału!

Licytacje Lavazza

Lavazza przygotowała wyjątkowe i skrojone na miarę potrzeb prawdziwych koneserów kawy licytacje. O szczegółach, możesz przeczytać w poprzednim wpisie – KLIKNIJ TUTAJ

Gramy razem!

Jesteśmy pewni, że najbliższy Finał WOŚP będzie niezapomnianym wydarzeniem oraz że wspólnie uda nam się pobić kolejny rekord i osiągnąć cel!