fbpx

Type and press Enter.

Kawa take away jako dodatkowe źródło dochodu

Wakacje to idealny czas na poszerzenie oferty swojego biznesu o dodatkową możliwość zysku. Nie musisz prowadzić kawiarni, aby serwować klientom kawę na wynos. W wielu punktach, które codziennie odwiedzają klienci kupujący produkty z innej kategorii, możesz dostarczać także aromatycznej kawy Lavazza Firma.

Sezonowe punkty gastronomiczne, kwiaciarnie, lodziarnie, lokalne sklepiki, a nawet osiedlowy warzywniak – w każdym z tych miejsc możliwość zakupu świeżo zaparzonej kawy ma szansę dostarczyć właścicielowi dodatkowego źródła dochodu.

Czy taka inwestycja się opłaca?

W tradycyjnym ujęciu, aby serwować kawę klientom, warto byłoby się zaopatrzyć w dobrej jakości ekspres i kawę oraz produkty dodatkowe np. cukier, mleko i akcesoria (np. kubku papierowe w różnych rozmiarach). Już sam ekspres byłby sporą inwestycją, a przygotowanie kawy wysokiej jakości mógłby by być problematyczne i czasochłonne dla niedoświadczonego pracownika. Ostatecznie to tylko dodatek do oferty, a nie jej główny produkt… Jest jednak inne rozwiązanie!

Ogranicz ryzyko do minimum z Lavazza Firma

W przypadku rozwiązania Lavazza Firma ograniczasz koszty inwestycji do minimum z kilku powodów:

  • Nie musisz kupować ekspresu do kawy – to bardzo ważny czynnik, który pozwoli Ci działać od razu bez dodatkowych wydatków. Ekspresy są udostępniane na podstawie umowy dzierżawy. Płacisz więc tylko za zamówioną kawę, a ekspres użytkujesz za darmo.
  • Kawa robi się praktycznie sama – oszczędzasz czas i naprawdę nie potrzebujesz żadnych dodatkowych umiejętności w tej kwestii. Naciskasz jeden przycisk i idealne, włoskie espresso, cappuccino czy latte macchiato gotowe. Wszystkie receptury są wcześniej zaprogramowane.
  • Idealna włoska kawa za każdym razem – efekt jest zawsze ten sam – espresso z aksamitną cremą, kawy mleczne z odpowiednio podgrzanym i ubitym mlekiem itd.
  • Zysk dla Ciebie – 1 porcja kawy to dla Ciebie koszt ok. 2 zł. Sprzedając ją klientowi samodzielnie wyznaczasz marżę. Biorąc pod uwagę ceny kaw w kawiarni w Twoim mieście, możesz łatwo przekalkulować korzyści dla Twojej firmy.
  • Dodatki i akcesoria w cenach hurtowych – oprócz samego ekspresu i kawy potrzebujesz jeszcze dodatków np. kubków papierowych. Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce, oferujemy naszym klientom biznesowym korzystne ceny na wszystkie oryginalne produkty dodatkowe i akcesoria włoskiego producenta.
SERWUJ KLIENTOM PYSZNĄ, AROMATYCZNĄ KAWĘ PRZY OKAZJI CODZIENNYCH ZAKUPÓW

Korzystny plan na pierwszy miesiąc

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy Lavazza Firma to dobry wybór dla Twojej firmy, gorąco zachęcamy do skorzystania z darmowego testu przez 30 dni.

W ramach okresu próbnego, otrzymujesz od nas ekspres i kapsułki z kawą Lavazza Firma, a po miesiącu wybierasz jeden z 3 pakietów lub… rezygnujesz ze współpracy bez żadnych zobowiązań. Więcej o DARMOWYM TEŚCIE przeczytasz TUTAJ.

Więcej informacji

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat dostępnych ekspresów i kaw, sprawdź poniże linki.

Aby poznać dostępne ekspresy Lavazza Firma KLINIJ TUTAJ >>>

Chcesz sprawdzić, jakie kawy Lavazza Firma możesz wypróbować? KLINIJ TUTAJ >>>

Pod tym linkiem zobaczysz oryginalne akcesoria Lavazza, dostępne w naszej ofercie dla firm KLINIJ TUTAJ >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru rozwiązania kawowego dla Twojej firmy (w formie dzierżawy lub zakupu), skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ