fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do kancelarii prawnej?

Jakie skojarzenia przychodzą Ci na myśl w kontekście kancelarii prawnej? Adwokat, notariusz, radca prawny… Bez wątpienia są to zawody cieszące się dużym społecznym szacunkiem.

Odwiedzając kancelarię czy biuro prawne już na pierwszym kroku można zauważyć panującą spokojną, uporządkowaną atmosferę. Właściciele oraz pracownicy dokładają wszelkich starań, aby od pierwszego wrażenia prezentować się profesjonalnie. Wystrój miejsca, zachowanie pracowników, sposób podjęcia rozmowy z klientem, ocieplenie relacji, zdobycie zaufania… Każdy element jest niezwykle istotny.

Kawa to element budowania wizerunku

Wybierając rozwiązanie kawowe do kancelarii czy gabinetu, warto sprecyzować, jakie cechy powinno ono spełniać. Budując profesjonalny wizerunek postaw na jakość kawy oraz sposób jej podania. Serwuj klientom kawę, jak z kawiarni, a urośniesz w ich oczach. Idealne espresso, cappuccino czy latte macchiato – każdą z tych kaw może przygotować pracownik w niespełna 60 sekund!

Jakie rozwiązanie kawowe wybrać do kancelarii prawnej?

Jeśli w kancelarii pracuje kilka osób, a zatrudnieni specjaliści przeprowadzają codziennie po kilka umówionych spotkań z klientami, warto już na wstępnie wziąć pod uwagę dzienną liczbę wypijanych kaw oraz umiejętności osoby, która będzie ją przygotowywać i serwować. W ofercie Lavazza Firma znajdziesz rozwiązanie, które pozwoli każdemu przygotować idealną kawę czarną oraz mleczną za pomocą jednego przycisku! Według założonej ilość kaw w miesiącu wybierasz pakiet, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i płacisz wyłącznie za kawę. My (na własny koszt): dostarczamy ekspres do Twojego miejsca pracy, pomagamy zaprogramować ulubione kawy czarne i mleczne, dbamy o comiesięczne dostawy ulubionych mieszanek i pamiętamy o przeglądach technicznych ekspresu.

IDEALNA KAWA O KAŻDEJ PORZE DNIA – DLA PRACOWNIKÓW ORAZ KLIENTÓW.

Ekspres Inovy & Milk – najczęściej wybierany!

Są osoby, które ponad wszystko lubią espresso oraz pobudzające, czarne kawy. Jednak równie wielu zwolenników mają kawy mleczne, takie jak: cappuccino, latte macchiato, flat white. Wybierając ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk jesteś przygotowany/a na każdą ewentualność, zapewniając pracownikom i klientom pyszną porcję ulubionej kawy, jak z kawiarni.

Poznaj szczegóły urządzenia > KLIKNIJ TUTAJ

ELEGANCKI EKSPRES LAVAZZA FIRMA INOVY & MILK doskonale wkomponuje się w biurowe wętrze!

Dbaj o dobre relacje, dzięki kawie!

Zawody prawnicze bazują na lojalności i zaufaniu ze strony klientów. Z drugiej strony, nic tak nie umacnia relacji, jak rozmowa przy aromatycznej, włoskiej kawie. Wierzymy, że tak drobny element, jak kawa w pracy może mieć duże znaczenie dla komfortu w przestrzeni biurowej. Jeśli chcesz dopytać o nasze rozwiązania kawowe, skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz bezpłatnie przetestować rozwiązanie Lavazza Firma w swojej piekarni? .Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Poznaj dostępne pakiety dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

W naszej ofercie znajdziesz też oryginalne akcesoria Lavazza, w tym eleganckie filiżanki i spodki z logo Lavazza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ