fbpx

Type and press Enter.

Ekspresy do kawy do cukierni

Cukiernia to miejsce, które kojarzy się ze słodką przyjemnością. Ciasta, ciasteczka, muffiny, desery… Choć nasze ulubione wypieki do zazwyczaj bomby kaloryczne, od czasu do czasu można sobie na nie pozwolić. A gdy już mowa o słodkim deserze, zazwyczaj idzie on w parze z ulubioną kawą.

Jakie rozwiązanie kawowe spełni oczekiwania klientów cukierni i pozwoli przedsiębiorcom na łatwe i szybkie przygotowanie różnych rodzajów kaw? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Cukiernia to nie kawiarnia

Zasadnicza różnica pomiędzy cukiernią czy piekarnią, a kawiarnią polega na tym, że klienci odwiedzają je, aby dokonać szybkiego zakupu i… wychodzą. Cukiernia nie jest miejscem, gdzie spędza się długie godziny, sącząc aromatyczną kawę. Dlatego rozwiązanie kawowe do cukierni ma ułatwić szybkie serwowanie kawy, bez konieczności zatrudniania baristy czy wymagania od pracowników dodatkowych umiejętności jej przyrządzania.

W przypadku systemu Lavazza Firma to możliwe! Nowoczesne ekspresy z zaprogramowanymi recepturami, pozwalają na przygotowanie kawy, jakości tej z kawiarni za pomocą 1 przycisku. Każdy może to zrobić.

wybierz rowiązanie kawowe, które pozowoli ci szybko serwować najlepszą kawę, jak z kawiarni

Kompaktowy ekspres do cukierni

Kolejnym założeniem ważnym z perspektywy właścicieli cukierni jest to, że ekspres nie powinien zajmować zbyt wiele miejsca, a mimo to dorównywać jakością kawy tej z profesjonalnych urządzeń dostępnych w kawiarniach i restauracjach.

Lavazza Firma spełnia wszystkie te warunki. Ekspresy są niewielkich rozmiarów, a kawy zawsze są tej samej jakości. Włoski producent zadbał o każdy detal, tak aby właściciele małych lokali mogli oferować swoim klientom doskonałą aromatyczną kawę niezależnie od warunków przestrzennych. Elegancki, minimalistyczny design ekspresów Lavazza Firma świetnie wpasuje się w niemal każdą aranżację.

Łatwa i szybka obsługa

Ponieważ kawa do dodatkowy produkt oferowany klientom w cukierni, jej przygotowanie powinno być proste i szybkie. Tak działa system Lavazza Firma. Wystarczy jeden przycisk, aby przygotować idealne, włoskie espresso, delikatne cappuccino czy aksamitne latte macchiato.

Ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk korzysta ze świeżego mleka, dzięki czemu możesz oferować klientom zarówno kawy na bazie tradycyjnego mleka, jak i napojów roślinnych.

System Lavazza Firma to system kapsułkowy bazujący na kawach ze świeżo mielonych ziaren zamkniętych w szczelnych, hermetycznych kapsułkach tuż po zmieleniu. To dodatkowa gwarancja świeżości kawy, która nie wietrzeje i zachwyca wyjątkowym smakiem i aromatem.

Serwuj klientom ich ulubione kawy za pomocą jednego przycisku

Ekspres za darmo, kawa według Twoich potrzeb

Wielu przedsiębiorców obawia się inwestycji w rozwiązania, gdzie trudno przewidzieć, jak dana usługa się przyjmie i czy rzeczywiście przyniesie zamierzone zyski. W tej kwestii Lavazza Firma także okazuje się być doskonałym wyborem. Dlaczego?

Po pierwsze nie musisz kupować ekspresu. Najpierw testujesz go przez 30 dni bez opłat i zobowiązań. Potem korzystasz z ekspresu na zasadzie dzierżawy. Kupujesz tylko kawę, w takiej ilości, jaka jest Ci potrzebna.

Po drugie nie musisz przejmować się serwisem urządzenia ani dostawami kawy. Podpisując umowę dzierżawy, jako oficjalny dystrybutor Lavazza Firma w Polsce, wszystkie kwestie techniczne bierzemy na siebie.

Po bezpłatnym miesiącu użytkowania, deklarujesz określoną ilość kaw na podstawie swoich obserwacji, a my taką ilość dostarczamy regularnie co miesiąc pod wskazany adres. Przesyłka nic nie kosztuje.

Przetestuj ekspres przez 30 dni

Jeżeli widzisz potencjał w rozwiązaniu Lavazza Firma, zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Otrzymasz od nas ekspres oraz pakiet kapsułek. Zupełnie za darmo.

Po pierwszym miesiącu zdecydujesz, czy rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania i określisz miesięczne zapotrzebowanie na kawę.

Otrzymasz też stałe, indywidualne wsparcie opiekuna klienta biznesowego przez cały okres trwania umowy.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ