fbpx

Type and press Enter.

Kawy BIO Organic Lavazza Firma

Temat zrównoważonego rozwoju jest dla Lavazza niezwykle ważny. Włoski producent z jednej strony wspiera projekty proekologiczne i wspierające lokalne społeczności, z drugiej strony samodzielnie je tworzy i realizuje.

Alarmujące dane dotyczące negatywnych skutków urbanizacji, masowej turystyki czy stosowania chemikaliów w rolnictwie na środowisko naturalne skłaniają nas wszystkich do poszukiwania nowych rozwiązań, które będą te efekty hamowały czy odwracały.

Jesteśmy świadkami gwałtownych i niebezpiecznych zmian klimatycznych, które bezpośrednio wpływają na zdrowie i życie. Dlatego tak ważne są wszelkie inicjatywy uwzględniające zrównoważony rozwój.

Projekt Lavazza ¡TIERRA!

Lavazza ¡TIERRA! to projekt wspierający zrównoważony rozwój wśród drobnych plantatorów kawy na całym świecie. Celem działań Lavazza jest dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości produktów poprzez kontrolę produkcji na każdym etapie produkcji – od wyboru miejsca upraw, przez samą produkcję kawy, po jej dystrybucję.

Z drugiej strony projekt przyczynia się do poprawy jakości życia wielu wspólnot, które od pokoleń zajmują się uprawą kawy. Pomoc polega m.in. na zapewnieniu nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednich narzędzi do uprawy i sprzedaży kawy, poprzez wykorzystanie technik przyjaznych środowisku.

avazza ¡TIERRA! to projekt wspierający zrównoważony rozwój wśród drobnych plantatorów kawy na całym świeciE

Fundacja Lavazzy uczy lokalnych plantatorów technik rolniczych wspomagających radzenie sobie ze skutkami zmian klimatu. Te zmiany są odczuwalne na całym świecie. Dla rolników stanowią poważne zagrożenie, zmniejszając obszary upraw i negatywnie wpływając na jakość produktów.

Fundacja Lavazzy pokazuje, w jaki sposób chronić plantacje, dbać o jakość upraw zgodnie z prawami natury. Ostatecznie lokalni producenci zyskują bezcenną wiedzę, która przekłada się na możliwość dalszego rozwoju dla całych społeczności.

Mieszanki kaw Lavazza Firma BIO Organic

W ofercie Lavazza Firma są dostępne dwie wyjątkowe mieszanki, które charakteryzują się doskonałą jakością ziaren z plantacji ekologicznych.

Lavazza ¡TIERRA! Bio-Organic Espresso Aromatico. To aromatyczna mieszanka organicznych ziaren Arabica pochodzących z plantacji znajdujących się w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej. Ciemny stopień palenia ziaren dodaje kawie mocnego charakteru, a kwiatowe i owocowe nuty aromatyczne wprawiają w doskonały nastrój. Więcej informacji TUTAJ

Lavazza ¡TIERRA! Bio-Organic Espresso Intenso. To intensywna mieszanka organicznych ziaren Arabica pochodzących z plantacji znajdujących się w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej oraz Azji. Tierra Intenso BIO-ORGANIC pobudza intensywnym, bogatym smakiem, ciemny stopień palenia ziaren dodaje kawie mocnego charakteru, a dodatek aromatycznych nut drzewnych i suszonych owoców sprawia, że przerwa na kawę będzie niezwykle zmysłowa. Więcej informacji TUTAJ

Innowacyjne kapsułki LAVAZZA przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węglA

Wypróbuj ekspres Lavazza Firma i mieszanki przez 30 dni

Jeżeli chcesz poznać zalety rozwiązania Lavazza Firma, zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ