fbpx

Type and press Enter.

Kawa w kobiecym biznesie

Według analizy KRS przeprowadzonej przez Dun & Bradstreet na rok 2022, kobiety prowadzą ponad 30% firm w Polsce. Z analizy wynika, że są to w większości przedsiębiorstwa zatrudniające do 9 osób. Jeśli należysz do wspomnianych 30% polskich przedsiębiorczyń, a jakość jest jedną z ważnych wartości w Twojej firmie, sprawdź, dlaczego nasze klientki zaufały Lavazza Firma.

Prowadząc biznes masz zapewne wiele spraw na głowie. Każdego dnia oprócz zaplanowanych obowiązków, wynika też wiele nieprzewidzianych spraw, którymi musisz się zająć. Ciągły bieg nie sprzyja dbałości o każdy detal związany z Twoją firmą, obsługą klienta i doglądaniem pracowników. Ostatecznie doba ma tylko 24 godziny, a poza pracą istnieje też życie prywatne.

Dobrze znamy taką rzeczywistość, ponieważ sami prowadzimy firmę i na co dzień współpracujemy z właścicielami mniejszych i większych przedsiębiorstw. Jedną ze strategii, która poprawia jakość pracy i pozwala kontrolować standardy jest automatyzacja tych zadań, które są powtarzalne, zabierają Twój cenny czas i z powodzeniem mogą być oddelegowane.

Co automatyzacja ma wspólnego z kawą w firmie?

Wybór rozwiązania kawowego może skrócić czas przygotowania idealnej kawy, jak z kawiarni do kilkudziesięciu sekund. Oprócz korzyści związanej z oszczędnością czasu, w pakiecie otrzymujesz też najwyższą jakość kawy, gwarantowaną przez markę Lavazza. A to już bezpośrednio wpływa na Twój komfort pracy i stanowi element budujący wizerunek. Serwując klientom kawę, jak z kawiarni, intensywną, aromatyczną, z idealną cremą, podkreślasz, że Twoja firma dba o jakość w każdym wymiarze.

Zadbaj o komfort swoich klientów, podkreślając wysoką jakość na każdym kroku

Lavazza Firma dla firm

System, który rekomendujemy takim osobom, jak Ty to połączenie niezawodnego ekspresu, który dzięki małym rozmiarom i eleganckiemu designowi doskonale wpasuje się w aranżację biura czy gabinetu, z kawą, która zawsze wychodzi tak samo perfekcyjna, a do jej przygotowania wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Lavazza Firma powstała z myślą o firmach. Rozwiązanie z założenia jest stworzone po to, aby dostarczyć właścicielom, pracownikom i klientom najlepszej kawy, w korzystnej cenie i maksymalnie ułatwić proces jej przygotowania oraz skrócić ten czas do minimum.

lavazza firma to gwarancja świetnej jakości ekspresu oraz perfekcyjnej, włoskiej kawy

Wypróbuj ekspres za darmo

Współpracujemy bezpośrednio z Lavazza od wielu lat. Dzięki temu jako pierwsi zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych ekspresów i rozwiązań włoskiego producenta. W przypadku Lavazza Firma jako pierwsi w Polsce umożliwiamy przetestowanie ekspresu bez żadnych opłat i zobowiązań przez 30 dni.

To Ty decydujesz, czy system spełnia Twoje oczekiwania, czy nie. Na decyzję masz wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie sprawdzić funkcjonalności i jakość samej kawy.

Dowiedz się więcej o DARMOWYM TEŚCIE klikając TUTAJ

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie firmy już korzystają z Lavazza Firma, zajrzyj na nasze social media > FACEBOOK | INSTAGRAM

Masz więcej pytań? Chcesz porozmawiać z naszym zespołem? Skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ