fbpx

Type and press Enter.

Lavazza Firma – łatwe w obsłudze ekspresy na eventy

Intuicyjna obsługa, pyszna kawa, najwyższej jakości, elegancki, minimalistyczny design ekspresów, szybkość w przygotowaniu zarówno espresso, jak i cappuccino czy latte macchiato oraz prosty sposób czyszczenia urządzenia to tylko kilka z podstawowych zalet systemu Lavazza Firma.

Jeśli Twoja firma zajmuje się organizacja eventów, zarówno tych większych plenerowych, jak i bardziej kameralnych np. spotkań networkingowych wybór Lavazza Firma będzie strzałem w dziesiątkę.

Podobnie w przypadku, gdy z ekspresu korzystasz zazwyczaj w biurze, a tylko od czasu do czasu potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania kawowego na większe wydarzenia.

Ekspres samoobsługowy

W zależności od rodzaju eventu, możesz potrzebować ekspresu, który będzie obsługiwany przez jedną osobę, częstującą kawą klientów czy zaproszonych gości, albo urządzenia, które będzie dostępne w kąciku kawowym, gdzie każdy może samodzielnie przygotować kawę.

W jednym i drugim  przypadku ekspresy Lavazza Firma zdadzą egzamin!

INTUICYJJNA OBSŁUGA I ZAWSZE TAK SAMO DOSKONAŁA KAWA

Prosta obsługa ekspresu – jeden przycisk i kawa gotowa!

To naprawdę jest aż takie proste! Ekspresy Lavazza Firma są zaprogramowane tak, aby po naciśnięciu odpowiedniego przycisku wydać wybrana kawę, jakości tej z kawiarni. W zależności od modelu urządzenia będą to kawy czarne lub kawy czarne i kawy ze świeżym mlekiem.

Espresso, cappuccino, latte macchiato – jak z kawiarni

Najczęstszym wyborem wśród naszych klientów jest ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk. Daje on wiele możliwości wyboru kawy, w tym m.in.: espresso, americano, cappuccino z aksamitna pianką, delikatne latte macchiato.

Ważne, że ekspres korzysta ze świeżego mleka, nie produktu w proszku. Dzięki czemu możesz wykorzystać zarówno tradycyjne mleko, jak i napoje roślinne, co w dzisiejszych czasach cieszy się dużym zainteresowaniem.

KAWA, JAK Z KAWIARNI, DZIĘKI NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII I DOŚWIADCZENIU LAVAZZA

Maksymalnie niskie koszty dla Twojej firmy

Czy ekspres Lavazza Firma jest drogi? Otóż, to rozwiązanie jest dostępne wyłącznie w formie dzierżawy. Nie inwestujesz w ekspres. Dostajesz go w ramach zawartej umowy. Twoim jedynym kosztem jest kawa, którą kupujesz w formie kapsułek Lavazza Firma.

Co więcej, dajemy Ci możliwość przetestowania ekspresu bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przez 30 dni. Więcej o DARMOWYM TEŚCIE przeczytasz TUTAJ.

Policzalność, czyli pełna kontrola wydatków

Istotną zaletą systemu Lavazza Firma z perspektywy przedsiębiorcy jest pełna kontrola nad tym ile kawy zużywasz i jaki comiesięczny koszt ponosisz. To Ty wybierasz pakiet określający miesięczna ilość porcji kawy i wiesz, ile za niego zapłacisz w każdym miesiącu.

Jeśli okaże się, że zapotrzebowanie na kawy jest większe lub mniejsze, możesz dokonać zmiany. Wspieramy naszych klientów, dlatego staramy się, aby oferta była elastyczna i jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Jeszcze dwie ważne zalety, dzięki którym obniżysz koszty dzięki Lavazza Firma

Jak każde urządzenie, także ekspresy Lavazza Firma wymagają regularnych przeglądów. W trakcie naszej współpracy to my odpowiadamy za ich przeprowadzenie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Podobnie w przypadku napraw. Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce dysponujemy kompleksowym Technicznym Centrum Serwisowym w Warszawie, gdzie przeszkolony personel szybko i bez dodatkowych opłat naprawi Twój ekspres.

Więcej informacji

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat darmowego okresu próbnego, dostępnych ekspresów i kaw, sprawdź poniże linki.

Aby dowiedzieć się więcej na temat DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI KLINIJ TUTAJ >>>

Aby poznać dostępne ekspresy Lavazza Firma KLINIJ TUTAJ >>>

Chcesz sprawdzić, jakie kawy Lavazza Firma możesz wypróbować? KLINIJ TUTAJ >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru rozwiązania kawowego dla Twojej firmy (w formie dzierżawy lub zakupu), skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ