fbpx

Type and press Enter.

Topowe kawy miesiąca – ranking Lavazza Firma

Wiosna to idealna pora roku, aby spróbować mieszanek o delikatniejszych nutach owocowych i kwiatowych. W dzisiejszym wpisie poznasz 3 topowe kawy, które wprowadzą do Twojej codzienności powiew świeżości oraz doskonałe wrażenia smakowe.

Kawa Lavazza jest synonimem perfekcyjnej włoskiej kawy, docenianej niemal na całym świecie. Włoskie espresso kojarzy się z pełnym, wyrazistym smakiem, aksamitną cremą oraz intensywnym aromatem. Czy wiesz, że w zależności od mieszanek ziaren w kompozycjach poszczególnych kaw oraz ich pochodzeniu każda z nich to inna kompozycja smaków i aromatów?

Przed Tobą kilka orzeźwiających, delikatnych propozycji w sam raz na wiosnę.

TOP 1 – Lavazza Firma Qualità Oro

Czy jest ktoś, kto nie kojarzy kawy Lavazza w złotym opakowaniu? Dostępna w formie ziaren, kawy mielonej oraz kapsułek jest jedną z topowych mieszanek Lavazza w skali globalnej.

To doskonały wybór dla osób ceniących łagodne mieszanki – intensywność Qualità Oro wynosi 7/13. Jest to kawa 100% Arabica. Ziarna pochodzą z plantacji znajdujących się w Ameryce Środkowej i Południowej. Qualità Oro charakteryzuje się słodkim, delikatnym posmakiem oraz przyjemnym aromatem kwiatów i owoców. Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA QUALITA ORO

TOP 2 – Lavazza Frima Qualità Rossa

Kolejną topową mieszanką na naszej liście jest Qualità Rossa. To także jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych kaw Lavazza na świecie. W przeciwieństwie to poprzedniczki Qualità Rossa jest mieszanką ziaren Arabica i Robusta. Dzięki ziarnom Arabica espresso pobudza zmysły aromatem suszonych owoców, z kolei obecność ziaren Robusta dodaje przyjemnym, czekoladowych nut.

Mieszanki ziaren Arabica i Robusta są doskonałą bazą do kaw mlecznych.

Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA QUALITA ROSSA

TOP 3 – Lavazza Firma Espresso Aromatico

Trzecie miejsce na naszej liście zajmuje aromatyczna, zmysłowa mieszanka dostępna wyłącznie dla rozwiązania Lavazza Firma – Espresso Aromatico. To kawa nieco intensywniejsza niż dwie pozostałe – skala wynosi 9/13. Jest mieszanką ziaren 100% Arabica. Za sprawą ciemnego palenia ziaren, oprócz delikatnych, owocowych aromatów, wyczujesz też słodką nutę karmelu.

Więcej o kawie > TUTAJ

LAVAZZA FIRMA ESPRESSO AROMATICO

Znajdź swoją topową kawę Lavazza Firma

Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Cię do odkrywania nowych smaków i aromatów kaw Lavazza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z wyborem mieszanki lub chcesz poznać szczegółowa ofertę dla firm, skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z rozwiązania Lavazza Firma, zachęcamy Cię do skorzystania z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>