fbpx

Type and press Enter.

Kawa, jak z kawiarni, codziennie w Twoim biurze

To możliwe! Co więcej, nie musisz inwestować dużej kwoty w profesjonalny ekspres. Nie musisz mieć żadnych umiejętności związanych z przygotowaniem kawy. Nie musisz nawet znać się na gatunkach kawy i posiadać wiedzy o stopniu mielenia czy palenia ziaren.

Projektanci i specjaliści Lavazza opracowali rozwiązanie z myślą o przedsiębiorcach oraz miejscach pracy, gdzie kawa ma być zawsze perfekcyjna w bardzo krótkim czasie.

Odkryj Lavazza Firma – system stworzony dla firm

Jak wygląda przygotowanie kawy w ekspresie Lavazza Firma? W skrócie: wybierasz kapsułkę ze swoją ulubioną mieszanką (a jest ich kilkanaście i szczerze polecamy wypróbowanie wszystkich), wkładasz ją w odpowiednie miejsce w ekspresie i naciskasz przycisk. To wszystko!

W zależności od tego, który ekspres wybierzesz (wybierasz spośród 4 modeli) masz możliwość uzyskania kawy czarnej lub na bazie mleka.

My polecamy klientom ekspres Lavazza Inovy & Milk, ponieważ daje najwięcej możliwości przygotowania napojów kawowych od espresso czy americano po kawy z mlekiem typu cappuccino i latte macchiato.

W każdym przypadku receptury są zaprogramowane, a Ty po prostu naciskasz przycisk odpowiadający wybranej kawie i czekasz na efekt końcowy.

Jak smakuje kawa przygotowana w ekspresie Lavazza Firma?

Jeśli wybierzesz opcję espresso, uzyskasz za każdym razem kremowy, aksamitny napój z delikatną cremą. Intensywny aromat pobudzi Twoje zmysły, a głęboki smak pozwoli delektować się przyjemnymi nutami kwiatów, owoców lub karmelu – w zależności od wybranej mieszanki.

Jeśli lubisz cappuccino czy latte, możesz być pewien, że ekspres odpowiednio podgrzeje i spieni mleko. Warto zaznaczyć, że ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk korzysta ze świeżego mleka. Możesz wybrać tradycyjne mleko lub roślinne. Wystarczy, że podstawisz pojemnik z mlekiem i umieścisz w nim rurkę do spieniania mleka. Resztą zajmie się ekspres 😉

System spieniania mleka ma jeszcze jedną ważną zaletę. Nie ma tu dodatkowych pojemników, które należy wyczyścić po przygotowaniu kawy. Wystarczy, że odłożysz rurkę w odpowiednie miejsce i włączysz funkcję automatycznego czyszczenia. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz wiele czasu.

Ile kosztuje ekspres Lavazza Firma?

Jak wspomnieliśmy na początku wpisu, wybierając system Lavazza Firma nie musisz ponosić żadnych wysokich kosztów. Ekspresy nie są na sprzedaż. Otrzymujesz je do użytku bezpłatnie, a Twoim kosztem jest jedynie kawa, której cena w stosunku do jakości (tej z kawiarni) jest bardzo atrakcyjna.

Ogromna korzyść tej oferty to gwarancja najwyższej jakości, włoskiej kawy od renomowanego producenta. Dodatkowo w pakiecie dzierżawy otrzymujesz opcję bezpłatnego wparcia technicznego, regularne serwisy ekspresu gratis i bezpłatne wysyłki kawy w każdym miesiącu.

Przetestuj ekspres bez żadnych kosztów i zobowiązań

Wiemy, że wybór rozwiązania kawowego dla Twojej firmy może być trudny ze względu na wiele możliwości dostępnych na rynku. Ostatecznie każdy producent zachwala swój produkt i kusi komunikatami marketingowymi.

Aby umożliwić Ci przemyślany wybór, zachęcamy do przetestowania ekspresu Lavazza Firma bez żadnych kosztów i zobowiązań przez 30 dni. Więcej na ten temat dowiesz się ze strony BEZPŁATNY TEST

Gorąco polecamy skorzystanie z tej możliwości. Wielu naszych klientów właśnie w ten sposób przekonało się do jakości Lavazza Firma i od tej pory nie wyobraża sobie innego rozwiązania.

Opinie innych przedsiębiorców znajdziesz TUTAJ

A my pozostajemy do Twojej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości KONTAKT