fbpx

Type and press Enter.

Jaki ekspres wybrać do salonu fryzjerskiego?

Są takie miejsca, które dostają od klientów tylko jedną szansę. Jeśli jakość usługi, poziom obsługi lub nawet niewielki detal mający dla danej osoby duże znaczenie nie spełnią oczekiwań, klient nie wróci, a da szansę konkurencji… Jednymi z takich miejsc są salony fryzjerskie i kosmetyczne.

Czy jeśli klientka nie będzie zadowolona z efektu zabiegu lub nie spodoba jej się zachowanie pracownika będzie chciała ponownie odwiedzić salon? Na pewno nie! Profesjonaliści w branży dbają zatem o każdy detal, podnoszą swoje kwalifikacje, zwracają uwagę na potrzeby klientów i przywiązują dużą wagę do tego, aby w swoim salonie stworzyć przyjemną atmosferę. Do takich miejsc aż chce się wracać!

Jakie rozwiązania kawowe wybierają profesjonaliści?

Jeśli Ty także należysz do grona profesjonalistów, dobrze, że tu jesteś 🙂 Naszą pasją jest kawa, a celem dostarczenie przedsiębiorcom dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań kawowych. W salonach fryzjerskich czy kosmetycznych nie ma potrzeby inwestowania w drogie, skomplikowane w obsłudze ekspresy. Natomiast liczy się jakość serwowanej kawy. Potwierdzają to nasi klienci, którzy korzystają z rozwiązania Lavazza Firma, wśród nich są m.in. Sieć salonów fryzjerskich Jean Louis David, SALON EXPERT LOREAL PROFESSIONNEL K&L GALERIA MOKOTÓW, Salon kosmetyczny LOVEIS Wrocław, KOSMETOLOGIA I PIELĘGNACJA ESTETYCZNA ANITA WAWRZYŃCZYK Poznań, SALON FRYZJERSKI „FIFA” MAŁGORZATA DUTKIEWICZ Warszawa.

Po latach współpracy z przedsiębiorcami wyszczególniliśmy kilka ważnych elementów, które warto wziąć pod uwagę wybierając rozwiązanie kawowe do salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego:

  • Prosta obsługa
  • Krótki czas przygotowywania kawy
  • Wysoka jakość kawy jakości tej z kawiarni
  • Możliwość przygotowywania różnych kaw, np. espresso, cappuccino, latte macchiato
  • Funkcja automatycznego czyszczenia ekspresu
  • Niewielki rozmiar ekspresu – tak by zmieścił się np. na niewielkim zapleczu
  • Wysoka jakość samego ekspresu – niezawodność, trwałość

Czy zgadzasz się z tymi założeniami?

Już teraz skorzystaj z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Jaką kawę wybrać?

Samą kawę określiliśmy jako tą najwyższej jakości. Co to znaczy? Kawa powinna pochodzić od sprawdzonego, uznanego producenta. Już sama marka kawy, którą serwujesz klientom, może wpłynąć na ich opinie o Twoim salonie.

Ważne jest też serwowanie świeżej kawy. Czy wiesz, że kawa mielona jest naprawdę świeża tuż po otwarciu opakowania?! Z każdym dniem, nawet przechowywania w szczelnym opakowaniu, traci swoje właściwości pod wpływem warunków zewnętrznych.

Jaki ekspres do kawy wybierają właściciele salonów fryzjerskich?

Profesjonalne salony fryzjerskie i kosmetyczne najczęściej wybierają ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk.

Ekspres do kawy inovy & Milk

Dlaczego ekspres Inovy & Milk jest dobrym rozwiązaniem dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych?

Ponieważ spełnia wszystkie wymienione wcześniej oczekiwania klientów, a do tego nie musisz za niego płacić ani złotówki! Nasi klienci biznesowi korzystają z ekspresów na zasadzie dzierżawy, płacąc tylko za kawę. My zajmujemy się dostawami, serwisem technicznym i pełnym wsparciem podczas trwania współpracy.

Kolejny plus – od początku wiesz, ile wyniesie miesięczna opłata na podstawie wybranego pakietu.

Co więcej, Inovy & Milk to ekspres na kapsułki. Jedna kawa to koszt ok. 2 zł. Jakość kawy, jak z kawiarni gwarantowana. Za każdym razem, niezależnie od rodzaju kawy (espresso, americano, cappuccino, latte macchiato) wystarczy nacisnąć jeden przycisk na dotykowym ekranie. Każda kapsułka to kawa świeżo mielona – taka jak zaraz po otwarciu opakowania z kawą. Jest „otwierana” dopiero w momencie ekstrakcji w ekspresie. W przypadku kaw mlecznych, korzystasz ze świeżego mleka (także roślinnego, jeśli chcesz), a wbudowany spieniacz zamieni je w mleczną piankę.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zajrzyj na stronę ekspresu Inovy & Milk > KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz ofertę kaw w kapsułkach Lavazza Firma o różnych nutach aromatycznych i poziomie intensywności > KLIKNIJ TUTAJ

A jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami > KLIKNIJ TUTAJ

Z przyjemnością odpowiemy i porozmawiamy o Twoich potrzebach 🙂