fbpx

Type and press Enter.

Sprawdzone pomysły na prezenty biznesowe

Połowa listopada to dobry moment, aby zaplanować prezenty świąteczne dla partnerów biznesowych, klientów oraz pracowników. Jeśli chcesz oszczędzić sobie stresu podczas świątecznej gorączki przygotowań, poznaj nasze proste i sprawdzone propozycje!

Jak pisaliśmy w poprzednim wpisie (znajdziesz go TUTAJ), wymyślne upominki nie zawsze się sprawdzają. Spersonalizowane prezenty to dobry pomysł, jeśli dobrze znasz osobę obdarowywaną. Jednak w relacjach biznesowych, często lepiej postawić na klasykę i jakość samego prezentu.

Dlaczego kawa będzie strzałem w 10?

Przejdziemy od razu do konkretów! Jako oficjalny dystrybutor kawy Lavazza w Polsce i jednocześnie koneserzy dobrej jakości kawy, od lat wręczamy naszym współpracownikom oraz klientom nowości z oferty Lavazza, które sami uważamy za warte uwagi.

Kawa to jeden z podstawowych produktów w każdym miejscu pracy. Pobudza o poranku, dodaje energii, kiedy dopada znużenie lub pogoda niekoniecznie nastraja do działania. Do tego, jak pisaliśmy w ebooku „Kawa w biznesie ma znaczenie” (ebook do pobrania TUTAJ) przerwy kawowe służą dobrym relacjom pomiędzy pracownikami, a nawet wpływają na korzystne efekty rozmów na temat współpracy z potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi.

Nie wchodząc w szczegóły, kawa jest zarazem „bezpiecznym”, praktycznym upominkiem (niemal każdy ją lubi i pije regularnie), jak i daje możliwość okazania sympatii oraz szacunku (jeśli postawisz na kawę wysokiej jakości).

Propozycja nr 1 – klasyka

W naszej pierwszej propozycji znalazły się znane i często wybierane kawy Lavazza. Czy jest ktoś, kto nie zna legendarnej Lavazza Qualita ORO w charakterystycznym złotym opakowaniu? Lub „czerwonej” Lavazza Qualita Rossa? To kawy ponadczasowe. Od lat cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, mając miliony lojalnych konsumentów, którzy nie mogą się bez nich obejść.

Klasyczne kawy Lavazza w naszej ofercie są dostępne w różnych rodzajach: kawa mielona, kawa ziarnista oraz kawa w kapsułkach. Myśląc o prezentach biznesowych, polecamy kawy mielone w mniejszych opakowaniach, które będą doskonałym uzupełnieniem paczki świątecznej.

Zamów ofertę cenową kaw Lavazza dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

POSTAW NA KLASYKĘ. TE KAWY LAVAZZA KOCHA CAŁY ŚWIAT!

Propozycja 2 – kawy Lavazza Tierra

Jeżeli Tobie i Twojej firmie jest bliska idea zrównoważonego rozwoju, warto wybrać kawy Lavazza Tierra. Ziarna pochodzą z certyfikowanych plantacji, a sam projekt Lavazza ¡TIERRA! powstał z myślą o realnym wsparciu zrównoważonego rozwoju wśród drobnych plantatorów kawy na całym świecie.

Celem działań Lavazza jest z jednej strony dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości produktów, a z drugiej poprawa jakości życia wielu wspólnot, które od pokoleń zajmują się uprawą kawy. Pomoc polega m.in. na zapewnieniu nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednich narzędzi do uprawy i sprzedaży kawy, poprzez wykorzystanie technik przyjaznych środowisku.

Zamów ofertę cenową kaw Lavazza dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

Kawa i filiżanka – prosty sposób na efektowny prezent biznesowy

Decydując się na kawę Lavazza, warto uzupełnić paczkę świąteczną o oryginalne i eleganckie akcesoria włoskiego producenta. Zestawy filiżanek i spodków do espresso, cappuccino, latte, szklanki, kubki Lavazza. To wszystko możesz zamówić bezpośrednio w naszej firmie.

Zamów ofertę cenową kaw i akcesoriów Lavazza dla firm > KLIKNIJ TUTAJ

SPRAW, ABY CHWILE Z KAWĄ BYŁY JESZCZE PRZYJEMNIEJSZE!

Proste rozwiązania są najlepsze…

Czy zgadzasz się z nami? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy 🙂 Skontaktuj się  z naszym zespołem i zamów ofertę cenową kaw i akcesoriów Lavazza dla firm > KLIKNIJ TUTAJ. Nasi klienci mogą liczyć na korzystne ceny produktów, 100% gwarancji oryginalności produktów oraz doskonałą obsługę klienta.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do wyboru kawy, z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.