fbpx

Type and press Enter.

Jaka kawa do biura będzie najlepsza?

Szeroka oferta różnych kaw dostępnych na rynku przyprawia Cię o zawrót głowy? W warunkach domowych możesz testować mieszanki, poświęcić czas na eksperymentowanie z metodami parzenia kawy i ostatecznie znaleźć swój ulubiony produkt. Jednak w pracy liczy się czas i sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują dobrej jakości kawę.

Cieszymy się, że jesteś na naszym blogu. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą informacjami o rozwiązaniach, które z powodzeniem stosujemy w naszych biurach od lat.

Efekt w filiżance

Warunkiem uzyskania doskonałej kawy jest zdecydowanie jakość ziaren. Zapewne nie raz zdarzyło Ci się wypić kawę, która zupełnie odbiegała od tej, którą możesz delektować się w ulubionej kawiarni. Smak, aromat, struktura. Wszystkie te elementy świadczą o jakości.

Wśród przedsiębiorców, którzy korzystają z naszych rekomendacji dotyczących wyboru rozwiązań kawowych, są zarówno koneserzy intensywnego espresso z charakterystyczną cremą, jak i miłośnicy delikatnego cappuccino czy kremowego latte.

Zazwyczaj w biurach, gdzie pracuje przynajmniej kilka osób doskonale sprawdzają się kawy, których bazą są ziarna Arabica lub mieszanki Arabica i Robusta oraz ekspresy z możliwością spieniania mleka, tak aby niezależnie od preferencji smakowych, każdy mógł cieszyć się ulubiona kawą.

Jaka kawa do biura?

Przechodząc do konkretów zachęcamy Cię do wypróbowania poniższych mieszanek, które sprawdzą się zarówno w przypadku kaw czarnych, jak i mlecznych.

Espresso czy americano w efekcie będą intensywne, pobudzające i przyjemnie zbalansowane (czyli kawa nie będzie ani zbyt gorzka, ani zbyt kwaskowata).

Z kolei w latte czy cappuccino, pomimo dodatku mleka, smak kawy wciąż będzie przyjemnie wyczuwalny.

Spróbuj tych kaw rekomendowanych do biura:

Lavazza Firma Espresso Gustosokremowa mieszanka ziaren Arabica i Robusta pochodzących z Azji i Ameryki Południowej, o średnim stopniu wypalenia ziaren, wzbogacona o nuty suszonych owoców i czekolady mlecznej. Więcej informacji TUTAJ

Lavazza Firma Qualità Rossamieszanka brazylijskich ziaren Arabica i pochodzących z południowo-wschodniej Azji ziaren Robusta, o średnim stopniu wypalenia ziaren, wzbogacona o nuty czekolady i suszonych owoców. Więcej informacji TUTAJ

Lavazza Firma Espresso Forte – intensywna mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabica i Robusta pochodzących z trzech kontynentów: Ameryki Południowej, Azji i Afryki, o ciemnym stopniu wypalenia ziaren, wzbogacona o nuty gorzkiego kakao i karmelu. Więcej informacji TUTAJ

Ekspres do biura

Kolejną ważną kwestią w uzyskaniu doskonałego efektu w postaci kawy, jak z kawiarni jest wybór urządzenia do jej zaparzania. W pracy najlepiej sprawdzą się ekspresy, które pozwolą zaoszczędzić czas.

W naszym biurze od lat korzystamy z rozwiązania Lavazza Firma. Ekspres Inovy & Milk pozwala na przygotowanie perfekcyjnego włoskiego espresso czy cappuccino za pomocą zaledwie jednego przycisku.

Ekspres działa w oparciu o kapsułki z kawą, co przekłada się na maksymalne uproszczenie w przygotowaniu ulubionego napoju.

Jakościowo oceniamy to rozwiązanie bardzo wysoko i widzimy rosnące zainteresowanie Lavazza Firma wśród firm w całej Polsce.

Więcej o ekspresie Lavazza Firma Inovy & Milk przeczytasz TUTAJ

Zaufaj sprawdzonym markom

Zakładamy, że samej marki Lavazza nie musimy Ci przedstawiać 😉 Jeśli dodatkowo w Twoim biurze korzystacie z mielonych lub ziarnistych mieszanek tego włoskiego producenta, warto rozważyć przejście na wyższy poziom dedykowany wyłącznie klientom biznesowym.

Kontaktując się z nami, masz możliwość skorzystania z bezpłatnego 30-dniowego testu ekspresu i kaw Lavazza Firma. Dostarczymy urządzenie oraz wybrane mieszanki do Twojego biura beż żadnych opłat i zobowiązań.

Jeden miesiąc w zupełności wystarczy, aby bez pospiechu poznać rozwiązanie i zdecydować, czy efekty są dla Ciebie zadowalające.

Zajrzyj TUTAJ i zamów bezpłatny test, kontaktując się z opiekunem z Twojego regionu.