fbpx

Type and press Enter.

Dobry start po wakacjach!

Powrót do pracy po urlopie bywa trudny. Pobudzająca, aromatyczna kawa może być skutecznym sposobem na umilenie poranków w biurze. Z systemem Lavazza Firma możesz codzienne delektować się idealnym włoskim espresso czy kremowym cappuccino za pomocą jednego przycisku.

Kawa Lavazza to ponad 120 tradycji w produkcji najlepszej jakości mieszanek. Konsumenci na całym świecie doceniają wyjątkowy smak i aromat kaw włoskiego producenta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, Lavazza stworzyła specjalny system ekspresów Lavazza Firma stworzony dla firm.

Lavazza w biurze

Jeżeli pracujesz w małym lub średnim biurze zachęcamy Cię do przetestowania możliwości jednego z ekspresów Lavazza Firma. Możesz wybrać ekspres serwujący wyłącznie espresso, americano i kawę czarną lub ekspres z opcją spieniania mleka – Lavazza Firma Inovy & Milk.

To najczęściej wybierane urządzenie przez naszych klientów. Dzięki jego funkcjonalnościom, każda osoba może przygotować espresso, cappuccino czy latte za pomocą jednego przycisku. A kawa jest zawsze perfekcyjna, taka jaką kupujesz w kawiarni.

Ile kosztuje ekspres Lavazza Firma?

Rozwiązanie Lavazza Firma opiera się na umowie dzierżawy. Oznacza to, że nie musisz kupować ekspresu, otrzymujesz go za darmo do użytkowania w swojej firmie, a płacisz wyłącznie za kawę.

Więcej o dostępnych pakietach przeczytasz TUTAJ

Dajemy Ci możliwość wyboru różnorodnych mieszanek kaw Lavazza Firma – łagodniejszych oraz intensywniejszych. Możesz testować i delektować się aromatycznymi kawami, aż odnajdziesz swoją ulubioną kompozycję.

Więcej o kawach Lavazza Firma przeczytasz TUTAJ

Kawa na dobry start we wrześniu

Zacznij nowy miesiąc z Lavazza Firma. Czy wiesz, że możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego testu i sprawdzić czy ekspres odpowiada Twoim potrzebom? Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce rzetelnie podchodzimy do rozwiązań rekomendowanych naszym klientom.

W swoim biurze od dłuższego czasu korzystamy z ekspresów Lavazza Firma. Spełniają nasze oczekiwania zarówno pod kątem jakości kawy, łatwości i szybkości obsługi ekspresu, niezawodności, jak i samego designu urządzenia – eleganckiego i minimalistycznego

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o BEZPŁATNYM TEŚCIE PRZEZ 30 DNI – kliknij TUTAJ