fbpx

Type and press Enter.

Kawy na lato 2024 – ranking Lavazza Firma

Lavazza Firma - Kawy na Lato

Lato w tym roku zapowiada się bardzo obiecująco. Słońce, wysoka temperatura sprzyjają wakacyjnym wyjazdom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jednak urlop to tylko 2 tygodnie. Jak zmotywować się do pracy w ciepłe dni? Jaką kawę wybrać na lato?

Nasz ranking kaw na lato opiera się o mieszanki wzbogacone przyjemnymi lekkimi owoców, a także te o nieco egzotycznych nutach.

Poniżej zamieszczamy wybrane kawy Lavazza Firma, idealne na letnie miesiące.

TOP 1 – Lavazza Firma Tierra Intenso BIO-ORGANIC 100% Arabica RFA

To intensywna mieszanka organicznych ziaren Arabica pochodzących z plantacji znajdujących się w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej oraz Azji, gdzie Fundacja Lavazza uczy lokalnych producentów kawy technik rolniczych, wspomagających radzenie sobie ze skutkami zmian klimatu.

Tierra Intenso BIO-ORGANIC pobudza intensywnym, bogatym smakiem, ciemny stopień palenia ziaren dodaje kawie mocnego charakteru, a dodatek aromatycznych nut drzewnych i suszonych owoców sprawia, że przerwa na kawę będzie niezwykle zmysłowa.

Intensywność kawy wynosi 10/13.

Więcej o kawie > TUTAJ

Lavazza Firma Tierra Intenso BIO-ORGANIC 100% Arabica RFA
Lavazza Firma Tierra Intenso BIO-ORGANIC 100% Arabica RFA

TOP 2 – Lavazza Frima Espresso Gustoso

Kolejną mieszanką w naszym rankingu letnich kaw jest Espresso Gustoso. To kompozycja bazująca na mieszance ziaren Arabica i Robusta o średnim stopniu palenia, pochodzących z plantacji zlokalizowanych w Azji i Ameryce Południowej.

Poczuj idealną harmonię między słodkim i gorzkim smakiem. Intensywne espresso w połączeniu ze słodkim aromatem mlecznej czekolady i suszonych owoców, wprawi Cię w stan pełnej równowagi i doda energii podczas pracy.

Intensywność kawy wynosi 9/13.

Espresso Gustoso to idealna baza zarówno do przyrządzenia espresso, jak i ulubionego cappuccino czy latte macchiato.

Więcej o kawie > TUTAJ

Lavazza Frima Espresso Gustoso
Lavazza Frima Espresso Gustoso

TOP 3 – Lavazza Firma Qualità Rossa

Trzecią propozycją w rankingu kaw na lato jest jedna z najpopularniejszych mieszanek Lavazza na świecie – Lavazza Firma Qualità Rossa.

Ta mieszanka brazylijskich ziaren Arabica oraz pochodzących z południowo-wschodniej Azji ziaren Robusta podbija serca miłośników kawy od wielu lat!

Lavazza Firma Qualità Rossa to perfekcyjne włoskie espresso o pełnym, zbalansowanym smaku i aromacie czekolady oraz suszonych owoców.

Intensywność kawy wynosi 9/13.

Więcej o napoju > TUTAJ

Lavazza Firma Qualità Rossa
Lavazza Firma Qualità Rossa

Wybierz swoją idealną kawę na lato Lavazza Firma

Jesteśmy pewni, że przynajmniej jedna z naszych letnich propozycji przypadnie Ci do gustu. Wypróbuj wszystkie i poczuj subtelne różnice w smaku i aromacie.

Jeżeli jeszcze nie masz rozwiązania Lavazza Firma w swoim biurze czy salonie, skorzystaj z możliwości DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Jeśli masz pytania dotyczące oferty B2B, skontaktuj się z naszym zespołem: KLIKNIJ TUTAJ