fbpx

Type and press Enter.

Która kawa w kapsułkach jest najlepsza?

Kapsułki z kawą i systemy kapsułkowe zyskują coraz większą popularność. Intuicyjna obsługa, prosta konserwacja i gwarancja powtarzalnego efektu w filiżance to najczęściej wyróżniane zalety rozwiązań kapsułkowych. Coraz szersza oferta różnych producentów wymaga jednak dokładniejszej analizy, który system najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli porównasz oferty poszczególnych marek ekspresów kapsułkowych, jak w wielu innych przypadkach, zauważysz różnice cenowe i techniczne pomiędzy urządzeniami. Domyślamy się, że inwestując w nowe rozwiązanie, chcesz wybrać to najlepsze dla Ciebie. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu na kapsułki i kawy w kapsułkach.

Jak wybrać najlepszy ekspres na kapsułki?

Na początku skupmy się na samym urządzeniu. Zdecyduj, czy wielkość i design ekspresu mają dla Ciebie znaczenie. Wolisz kompaktowy ekspres, który można postawić nawet na biurku, czy w Twoim biurze jest przestrzeń gastronomiczna na większe urządzenie.

W przypadku samego wyglądu, czy ekspres będzie stał w widocznym miejscu czy np. na zapleczu. Umieszczając ekspres w gabinecie czy sali konferencyjnej, czyli miejscach, gdzie spotykasz się z klientami i kontrahentami, warto dobrać taki model, który podkreśli profesjonalny charakter wnętrza.

Ile osób będzie korzystało z ekspresu? Tylko Ty i odwiedzający Cię co jakiś czas klienci? A może zespół pracowników? Jeśli prowadzisz gabinet usługowy, policz ile kaw dziennie serwujesz swoim klientom i klientkom? Wydajność ekspresu w takich przypadku będzie miała spore znaczenie i tu warto sprawdzić parametry techniczne oraz rekomendacje użytkowników działających w podobnej branży.

Ostatnia istotna kwestia to rodzaj kawy. Czy ekspres będzie serwował wyłącznie czarną kawę? A może zdecydujesz się na model z funkcją spieniania mleka? Przy opcji drugiej, sprawdź, jak wygląda czynność spieniania mleka, ile wymaga od Ciebie pracy i czy łatwo wyczyścić ekspres po przygotowaniu cappuccino czy latte.

Jak wybrać najlepszą kawę w kapsułkach?

Nawet najlepszej jakości ekspres nie przygotuje doskonałej kawy, jeśli ziarna będą niskiej jakości. Kapsułki z kawą długo nie mogły przekonać do siebie koneserów, ponieważ ich zawartość znacznie różniła się jakością w zależności od producenta.

Z pewnością przed wyborem rozwiązania kapsułkowego dużą role odkrywa zaufanie do danej marki. Jeśli producent kawy oferuje już kawy ziarniste i mielone, możesz spróbować właśnie tych mieszanek i dopiero po własnej ocenie jakości kawy w takiej formie, zdecydować się na wybór ekspresu kapsułkowego.

Czy Lavazza Firma jest najlepszą kawą w kapsułkach?

Wybór pozostawimy Twojej ocenie, jednak z pełną odpowiedzialnością zachęcamy Cię do wypróbowania systemu Lavazza Firma w Twoim miejscu pracy 😉

Sama marka Lavazza to ponad 120 lat doświadczenia w produkcji kawy. Liczne nagrody, certyfikaty i pozytywne opinie konsumentów niemal z całego świata są doskonałym potwierdzeniem jakości samej kawy.

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z degustacją kawy mielonej lub ziarnistej Lavazza, jako przedsiębiorca możesz skorzystać z 30 DNI TESTU Lavazza Firma bez opłat i zobowiązań. Otrzymujesz ekspres i kapsułki z kawą, a po miesiącu decydujesz czy smak, aromat kawy oraz funkcjonalności ekspresu spełniają Twoje oczekiwania.

Pełna oferta dla biznesu jest dostępna na naszej stronie: OFERTA LAVAZZA FIRMA

Jeżeli choć trochę zainspirowaliśmy Cię do testu, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na  wszystkie pytania: KONTAKT