fbpx

Type and press Enter.

Paczka prezentowa Lavazza dla B2B

Jak przygotować elegancki, symboliczny prezent dla partnerów biznesowych? Zachęcamy Cię do sięgania po sprawdzone rozwiązania. Taki upominek nie musi być wyszukany, ale na pewno powinien cechować się wysoką jakością produktów i estetyką.

Minimalizm to dobry kierunek, jeśli chodzi o prezenty dla osób w środowisku B2B. Przygotowanie takich paczek będzie wymagało doboru odpowiednich produktów i zadbanie o to, aby całość prezentowała się efektownie.

Dzisiejszy wpis do kilka podpowiedzi, jak skomponować paczkę, aby poszczególne produkty wzajemnie się dopełniały, tworząc atrakcyjną całość.

Zestaw prezentowy dla miłośników włoskiego espresso

Pierwsza propozycja zestawu prezentowego Lavazza to topowe produkty, które doceni każdy koneser włoskiego, intensywnego espresso.

W zestawie znajdują się:

  • Kawa mielona Lavazza Espresso Italiano, puszka, 250 g

Lavazza Espresso Italiano to delikatna i aksamitna mieszanka 100% ziaren Arabica pochodzących z najlepszych plantacji. Idealny wybór dla miłośników tradycyjnego espresso. Espresso Italiano Classico jest słodkie i delikatne z nutami owoców i trwałym smakiem.

  • Filiżanka do espresso ze spodkiem – oryginalny, porcelanowy komplet sygnowany logo Lavazza
  • Łyżeczka do espresso Lavazza

Zestaw prezentowy dla miłośników delikatnego cappuccino

Druga propozycja doskonale sprawdzi się jako upominek dla kobiet, które lubią aksamitne cappuccino..

W zestawie znajdują się:

  • Kawa mielona Lavazza Qualita ORO, puszka, 250 g

Lavazza Qualita ORO to prawdziwa legenda światowych rynków. Wyjątkowa kompozycja ziaren Arabica (100%) pochodzących z Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej pobudza zmysły słodkimi nutami kwiatów i owoców. Bardzo dobra kawa zarówno do przygotowania espresso, jak i cappuccino.

  • Filiżanka do cappuccino ze spodkiem – oryginalny, szklany komplet sygnowany logo Lavazza

W przezroczystej filiżance cappuccino wygląda jeszcze bardziej apetycznie.

  • Łyżeczka do cappuccino Lavazza

Zestaw prezentowy dla miłośników mlecznego latte

Wysoka szklanka, apetyczna kawa. Idealna propozycja na prezent dla osób, które cenią sobie drobne przyjemności każdego dnia.

W zestawie znajdują się:

  • Kawa mielona Lavazza Qualita Oro Mountain Grown, puszka, 250 g

Starannie wyselekcjonowane ziarna z upraw zlokalizowanych w Ameryce Południowej i w Afryce, nuty owocowe, intensywny smak i aromat – mieszanka Lavazza Qualita Oro Mountain Grown idealnie sprawdzi się w przygotowaniu kaw czarnych i mlecznych.

  • Wysoka szklanka do latte – oryginalna szklanka sygnowana logo Lavazza

Wysoka szklanka pozwala zobaczyć wszystkie warstwy mlecznego latte, zupełnie, jak w ulubionej kawiarni.

  • Długa łyżeczka do latte Lavazza

Kompozycja zależy do Ciebie

Powyżej zaprezentowaliśmy trzy podstawowe warianty, które można wykorzystać jako prezenty B2B. Jednak każdy z nich możesz dopasować według własnego uznania. Np. zamieniając kawę w puszce, na tę samą kawę w kartoniku czy zamieniając kawę mieloną na ziarnistą.

Podobnie z akcesoriami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno filiżanki porcelanowe do każdego rodzaju powyższych kaw, jak i szklane.

Na koniec przypomnimy jeszcze o ważnym aspekcie, jeśli chodzi o paczki B2B – opakowaniu.

Możesz wybrać ozdobną torebkę prezentową lub idąc z duchem aktualnych trendów, wykorzystać minimalistyczne torebki ekologiczne.

Nawet w tak drobnym szczególe, warto przemyśleć, jakie wartości wyznawane przez swoją firmę chcesz podkreślić. Na wizerunek Twojej firmy wpływa każdy detal.

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę biznesową Lavazza, skontaktuj się z nami > KONTAKT

Powodzenia!