fbpx

Type and press Enter.

Kawa w 60 sekund. To możliwe!

Według wielu koneserów dobrej kawy nie ma nic lepszego niż kawa przygotowywana ze świeżo zmielonych ziaren. Cały proces jej przygotowania to przyjemny rytuał towarzyszący porankowi. Jednak czy to jedyna droga do delektowania się intensywnym, aromatycznym espresso najwyższe jakości? Lavazza Firma zapewnia świetną alternatywę dla zabieganych.

W miejscu pracy najczęściej nie mamy czasu na przygotowanie kawy w tradycyjny sposób. Odpowiednie zmielenie ziaren, odmierzenie odpowiedniej ilości kawy, proces parzenia… To wszystko wymaga pewnych umiejętności, wprawy oraz zajmuje kilka dobrych chwil. Jeśli w ciągu dnia wypijasz kilka filiżanek kawy, taki „rytuał” zabierze Ci sporo energii, która chcesz wykorzystać w inny sposób.

Kawa, jak z kawiarni w 60 sekund!

Dzięki systemowi Lavazza Firma, który został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, w każdym miejscu pracy zarówno właściciele, jak i pracownicy i klienci mogą się cieszyć doskonałą kawą, jak z kawiarni o każdej porze dnia.

Jej przygotowanie zajmie Ci zaledwie 60 sekund, a od Ciebie będzie wymagało tylko włożenia kapsułki do ekspresu i naciśnięcia odpowiedniego przycisku. Lata doświadczenia włoskiego producenta oraz innowacyjne rozwiązania wykorzystane przy produkcji systemu Lavazza Firma zaowocowały wypuszczeniem na rynek ekspresów o bardzo dużych możliwościach, a jednocześnie bardzo prostych w obsłudze.

Kawa z ekspresu Lavazza Firma jest doskonałe zrównoważona. Idealna gramatura, właściwe ubicie, perfekcyjny czas oraz temperatura ekstrakcji, zapewniają kawę jakości tej z kawiarni za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk.

WYBIERZ EKSPRES LAVAZZA FIRMA, KTÓRY NAJLEPIEJ SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA I TESTUJ PRZEZ 30 DNI ZA DARMO

Kawa taka, jaką lubisz najbardziej

Ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk to jedna z naszych sprawdzonych rekomendacji dla firm, w których pija się kawę czarną i kawę z dodatkiem świeżego mleka. Receptury są zaprogramowane, dzięki czemu po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, otrzymujesz intensywne espresso lub aksamitne cappuccino lub delikatne latte macchiato. Więcej szczegółów dotyczących ekspresu Inovy & Milk znajdziesz TUTAJ

Z EKSPRESEM LAVAZZA FIRMA INOVY & MILK PRZYGOTUJESZ DOSKONAŁE ESPRESSO, AMERCIANO, CAPPUCCINO CZY LATTE

Dla kogo jest system Lavazza Firma?

Wśród naszych klientów z satysfakcją korzystających z systemu Lavazza Firma znajdują się zarówno pracownicy biur, gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, jak i kancelarii prawniczych, gabinetów lekarskich, piekarni. Tak naprawdę Lavazza Firma sprawdza się w każdym biznesie, w którym pija się kawę 🙂

Wypróbuj ekspres przez 30 dni bez opłat!

Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce, umożliwiamy naszym klientom bezpłatny i niezobowiązujący test ekspresu przez 30 dni. To bezpieczny czas, w którym bez pośpiechu sprawdzisz możliwości ekspresu oraz spróbujesz mieszanek włoskiej kawy Lavazza > SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO TESTU PRZEZ 30 DNI >>>

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty dla firm, skontaktuj się z nami: KLIKNIJ TUTAJ